Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس تکمیل بیمارستان اکباتان همدان تا چند ماه آینده

تکمیل بیمارستان اکباتان همدان تا چند ماه آینده

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تا چند ماه آینده با اتمام پروژه مرکز آموزشی درمانی اکباتان شهر همدان ۳۳۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی استان اضافه می شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: با پیگیری های انجام شده پیشرفت فیزیکی عملیات ساخت مرکز آموزشی درمانی اکباتان شهر همدان شتاب خوبی گرفته و هم اکنون ۳۰۰ نفر در عملیات ساخت و ساز این بیمارستان مشغول بکار هستند. 
وی با بیان اینکه تا چهار ماه آینده این طرح به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: این مرکز آخرین مدل از بیمارستان‌های در حال ساخت است که بخش بزرگی از نیازهای درمانی استان را برطرف می کند. 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایجاد زیرساخت های درمانی و تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز جزو اولویت های اجرایی است گفت: احداث بیمارستان اکباتان طرح ملی است و توجه جدی به سرعت بخشیدن در عملیات اجرایی و تکمیل آن داریم.
حاجی بابایی با اشاره به اینکه پروژه های بزرگی در حوزه بهداشت و درمان، راه آهن و پارک علم و فن آوری در استان همدان در حال اجراست اظهار داشت: برای راه آهن همدان ۳۷۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته و برای راه آهن ملایر همدان اعتبار مستقل در نظر گرفته شده است. 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس گفت های رییس جمهوری منتخب، دولت آینده حزبی و جناحی نیست و این دولت سعی در خدمت بیشتر و اعتماد سازی بین مردم و حاکمیت دارد. 
حاجی بابایی افزود: باید در کنار انتقاداتی که به دولت کنونی می شود، خدمات نظام برای مردم تبیین تا امیدآفرینی در جامعه ایجاد شود. 
نماینده مردم همدان با تاکید بر خدمت به مردم و حمایت از سرمایه گذار و پرهیز از حاشیه ها گفت: استان همدان به شکل یک شبکه به هم پیوسته در مسیر توسعه قرار دارد. 
به گفته وی،  همدان از کم حاشیه ترین استانها است و وحدت و همدلی خوبی بین همه مجموعه ها وجود دارد. 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه توسعه استان در مسیر خوبی قرار دارد و این روند با قدرت ادامه دارد از مدیران استان خواست در جذب سرمایه گذار تلاش بیشتری داشته باشند و زمینه حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کنند.
علیرضا شهبازی تاکید کرد: مردم و مسئولان به برخی از شایعه ها که همیشه بعد از انتخابات مرسوم است توجه نکنند و مجمع نمایندگان مسائل استان را رصد می کند و اجازه حاشیه به کسی نمی دهد. 
نماینده منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مردم در انتخابات حماسه آفریدند و ما وظیفه داریم اعتماد مردم را با کار و تلاش جبران کنیم. 
فتح الله توسلی افزود: حضور فعال چند نفر از نمایندگان استان در کمیسیون بودجه مجلس یک فرصت برای توسعه و پیشرفت استان است. 
وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی ،گردشگری و اقتصادی دو شهرستان کبودرآهنگ و بهار از مسئولان خواست توجه بیشتری به این شهرستانها داشته باشند و در توزیع اعتبارات عدالت را رعایت کنند. / ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن