Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس صحبت از افزایش قیمت بنزین بازی کردن با روان مردم است

صحبت از افزایش قیمت بنزین بازی کردن با روان مردم است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه کذب بودن افزایش قیمت بنزین را به پشتوانه اسناد رسمی و دولتی به مردم اعلام کرده‌ایم، گفت: بار‌ها دولت، وزارت نفت و کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرده است، بنابراین هیچ شک و شبهه‌ای راجع به این موضوع باقی نخواهد ماند.

به گزارش "همدان نیوز"، هادی بیگی‌نژاد با اشاره به شایعه  افزایش قیمت بنزین دقیقاً مساوی با بازی کردن با روان مردم است، گفت: باتوجه به افزایش قیمت‌های برخی کالا و اجناس، مردم حق دارند تحت تأثیر این مدل شایعات درباره نرخ بنزین قرار بگیرند.

وی هدف مستقیم این شایعات را سرگردان کردن مردم و اذیت روان آن‌ها است، گفت: موج شایعات چنان سنگین بوده است که با وجود آنکه نمایندگان مجلس و کمیسیون انرژی و همچنین مقامات دولت به دفعات این موضوع را تکذیب کرده‌اند، اما فایده‌ای نداشته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه بر فرض هم اگر برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین در میان باشد این موضوع ابتدا به ساکن در بودجه ۱۴۰۲ مطرح خواهد شد، اظهارکرد: بنابراین قطع به یقین تا مرحله تصویب بودجه یعنی اسفندماه امسال، هیچ خبری از افزایش قیمت بنزین نخواهد بود. نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر نفت در جلوی درب کمیسیون انرژی به تمامی رسانه‌ها علناً اعلام کرد که هیچ خبری از افزایش قیمت بنزین نبوده و نیست، خاطرنشان کرد: قیمت بنزین در سال بعد را صرفاً بودجه آن سال تعیین خواهد کرد و هیچ منبعی به غیر از بودجه ۱۴۰۲ از قیمت بنزین خبر نخواهد داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن