Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس عدالت بهره‌مندی از امکانات شهری مورد توجه مدیران قرار گیرد

امام جمعه همدان:
عدالت بهره‌مندی از امکانات شهری مورد توجه مدیران قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: عدالت اجتماعی، عدالت بهره‌مندی از امکانات شهری، فضاها و کاربری‌های شهری باید مورد توجه مسئولان در حوزه مدیریت شهری قرار گیرد.

به گزارش "همدان نیوز"، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر لزوم رعایت عدالت در تمامی اقشار جامعه افزود: حضرت علی (ع) منافع عموم مردم را مقدم بر منافع شخص خود می‌دانست و اکنون باید بدانیم عملکرد مسئولان در نظام جمهوری اسلامی و انقلابی چقدر شبیه امیرالمومنین (ع) بوده است.

وی با قدردانی از زحمات اعضای شورای شهر و شهرداری همدان در یکسال فعالیت دوره ششم شورا خاطرنشان کرد: مدیران باید در حل مشکلات مردم تبعیضی قائل نشوند و یک فرد سرمایه‌دار و فرد ضعیف برابر باشند و در اینصورت می‌توان گفت که اهل غدیر هستیم.

آیت الله شعبانی موثقی با اشاره به اینکه اختلاف سلیقه در همه جا هست اما باید مدیریت شود، یادآور شد: نباید این اختلاف‌ها منجر به آسیب عمومی و به ضرر مردم شود ضمن اینکه باید انسجام و وحدت داشت و به حل مسایل کمک کرد.

امام جمعه همدان با بیان اینکه عمر شورای شهر در حال سپری شدن است، گفت: از هم اکنون اعضای شورا به فکر ارایه کارنامه مثبت به مردم باشند.

وی با تاکید بر پرهیز مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر همدان از هرگونه حاشیه گفت: اگر حاشیه‌ای ایجاد شود، برای همه آسیب خواهد داشت./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن