Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی همدان بارانی می‌شود

همدان بارانی می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_baran201.jpgکارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: در دو روز آینده در نوار شمالی کشور در نوار شمالی کشور، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: امروز برای استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری و غرب اصفهان و فردا نیز ارتفاعات زاگرس مرکزی در شرق لرستان، اصفهان، شمال فارس و شرق یزد افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.

وی افزود: روز جمعه با نفوذ پر فشار به سواحل دریای خزر  جریان‌های سرد شمالی باعث افزایش ابر، بارش باران، شدید باد شدی دماد و کاهش  در استان‌های شمالی کشور می‌شود. جمعه استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، آذربایجان‌های شرقی و غربی بارش وزش باد شدید با کاهش 5 تا 8 درجه‌ای دما خواهند داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به شدت بارش‌ها در استان‌های  گیلان، مازندران و گلستان برای روز جمعه و بالا آمدن سطح مسیل‌ها و رودخانه‌ها در این استان‌ها، اظهار کرد: روز جمعه بارش برف در ارتفاعات استان اردبیل روی می‌دهد، شنبه نیز ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز و قزوین بارش برف پیش بینی شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن