Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی ثبت اطلاعات 95 درصد از مردم همدان در سامانه سیب

ثبت اطلاعات 95 درصد از مردم همدان در سامانه سیب

b_150_150_16777215_00_images_amiri89.jpgجلسه روسای مراکز بهداشت شهرستان ها با حضور معاون بهداشتی دانشگاهعلوم پزشکی همدان تشکیل شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان همدان، در این جلسه موضوعات مختلفی در ارتباط با نقاط ضعف و قوت مراکز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در این نشست دکتر امیری بیان کرد: میانگین پوشش اینترنت در کلیه واحدهای بهداشتی 40 درصد بود که هم اکنون بالای 90 درصد مراکز ما به اینترنت دسترسی دارند و میزان ثبت نام اولیه عموم مردم در سامانه سیب هم اکنون به بالای 95 درصد رسیده است که در تلاش هستیم افراد باقی مانده را نیز پوشش دهیم.

تاکید فراوان دکتر امیری در این جلسه در ارتباط با بودجه سال 97 بود که گویا مقرر شده است امسال میزان پرداختی به حوزه بهداشت بر اساس سرانه افراد نباشد بلکه بر اساس تعداد خدماتی که در سامانه سیب ثبت می شود از طرف وزارت متبوع، بودجه در اختیار معاونت های بهداشتی دانشگاه های سراسر کشور قرار گیرد.

امیری اطلاعات موجود در سامانه سیب استان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و افزود: اطلاعات جعلی خط قرمز ماست و کلیه همکاران و مراقبان سلامت نباید اطلاعات ساختگی وارد سیستم نمایند.

وی از روسای مراکز بهداشت شهرستان ها خواست تا جمعیت شهرستان خود را به درستی و به شکل مطلوب تحت پوشش قرار داده و اطلاعاتی که وارد سیستم می‌کنند با خدمات داده شده به افراد، کاملا همخوانی داشته باشد.

وی در خصوص پروژه های عمرانی اظهار کرد: تا پایان سال، ساخت و ساز در حوزه عمرانی بهداشت به اتمام می رسد.

امیری خبر داد: آموزشگاه بهورزی همدان مشکل زمین داشت، حل و فصل شده است و در سفری هم که معاون وزیر به همدان داشت قول بودجه ساخت این آموزشگاه از طرف دکتر رئیسی داده شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن