Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی انتقال پرونده بیمه رانندگان و قالیبافان به شعبه سوم تأمین اجتماعی همدان

انتقال پرونده بیمه رانندگان و قالیبافان به شعبه سوم تأمین اجتماعی همدان

b_150_150_16777215_00_images_news_kenarkhabar_daftarche.bime.jpgمدیر شعبه سوم تأمین اجتماعی همدان نیز گفت: با راه‌اندازی شعبه سوم پرونده رانندگان و قالیبافان به این شعبه منتقل و بخشی از ازدحام در شعبه اول و دوم کاسته خواهد شد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، حشمت‌ا... محمدظاهری ادامه داد: در حال حاضر ۲۳ هزار نفر بیمه شده اصلی راننده و قالیباف هستند و همچنین سه هزار و ۲۰۰ پرونده مستمریبگیر به شعبه سوم انتقال پیدا کرد که با افراد تحت تکفل خود در مجموع به ۸۵ هزار و ۴۰۰ نفر خدمات‌دهی می‌کنیم.

این مقام مسؤول با بیان اینکه رانندگان و قالیبافان قشر ضعیف جامعه هستند، اظهار کرد: تلاش کردیم تا بتوانیم رفاه این افراد را در شعبه سوم مهیا کنیم.

وی ادامه داد:‌ این شعبه در حال حاضر استیجاری است و حدود ۵۰۰ میلیون تومان هزینه اولیه برای راه‌اندازی آن صورت گرفته است.

مدیر شعبه سوم تأمین اجتماعی همدان خاطرنشان کرد: با کمک رؤسای شعب یک و دو و مساعدت مدیرکل قصد داریم پرونده پیمانکاران را به این شعبه انتقال دهیم تا از بار تجمع مراجعه کنندگان به شعب یک و دو کاسته شود.

وی با بیان اینکه آغاز به کار شعبه با سختی بسیاری همراه بود، اظهار کرد: با در نظر گرفتن تعداد اندک کارکنان، این سختی دوچندان بود؛ چراکه تمامی فعالیت‌های سازمان به‌صورت شبکه‌ای انجام میشود این در حالی است که حدود ۲۰ هزار پرونده از دو شعبه یک و دو در فروردین و اردیبهشت‌ که در تهران مورد رسیدگی قرارگرفته بود دوباره برای بررسی به شبکه این شعبه وارد شد.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن