Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی آزادی ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد در ایام محرم

آزادی ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد در ایام محرم

b_150_150_16777215_00_images_zendan111.jpgمدیرعامل ستاد دیه استان همدان از آزادی ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد در ایام محرم در استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، یدالله روحانی منش با بیان اینکه همزمان با ایام عزاداری سید الشهدا (ع) با کمک خیران ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد در همدان آزاد شدند،گفت: ۳ نفر از این زندانیان با کمک هیئت جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام شهر لالجین آزاد شدند.

وی با اشاره به اینکه۱۲ نفر از زندانیان مرد و یکی از آن‌ها زن بودند، ادامه داد: کمترین میزان بدهی متعلق به پیرمرد ۶۷ ساله فامنینی بود که برای تأمین جهیزیه دخترش اقدام به قرض گرفتن حدود ۴ میلیون تومان کرده و به علت ناتوانی در پرداخت آن راهی زندان شده بود.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان با بیان اینکه بیشترین میزان بدهی مربوط به پرونده ضمانت یک زن به مبلغ حدود ۱۲۰ میلیون تومان بود که با قسطی کردن این مبلغ زندانی آزاد شد، ادامه داد: هیئت جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام شهر لالجین متشکل از جوانان و افراد فعال در امور خیریه است که با حضور در ستاد دیه ۱۸ میلیون تومان برای آزادی زندانیان هدیه کردند.

روحانی منش با بیان اینکه میزان بدهی ۱۰ نفر از این افراد حدود ۸۰۰ میلیون تومان بوده است، بیان کرد: ۱۳۱ میلیون تومان از این بدهی توسط ستاد دیه و بقیه توسط خیران تأمین و پرداخت شد.

وی از آزادی ۱۲۷ زندانی جرائم غیرعمد در ۵ ماه گذشته خبر داد و گفت: ۲۳۸ میلیون تومان از بدهی افراد آزاد شده در ایام محرم از سوی شاکیان بخشیده شد./ باشگاه خبرنگاران جوان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن