Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی جمع‌آوری یک میلیارد و 264 میلیون تومان صدقه در پیاده‌روی اربعین

جمع‌آوری یک میلیارد و 264 میلیون تومان صدقه در پیاده‌روی اربعین

b_150_150_16777215_00_images_sadaghe1.jpgمعاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ماه صفر و به‌ویژه در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال یک میلیارد و ۲۶۴ میلیون تومان صدقه سفر به پایگاه‌های این نهاد اهدا کردند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده گفت: در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال طرح جمع‌آوری صدقات مردمی در قالب طرح احسان حسینی اجراشده است.

صیاد زاده بیان کرد: کمیته امداد استان همدان در مراسم شکوهمند اربعین سال جاری بیش از ۱۷ پایگاه جمع‌آوری صدقات مردمی در مسیر تردد زائران حسینی تعبیه کرده است.

وی ادامه داد: خیران نیک‌اندیش و زائران حسینی بیش از یک میلیارد و ۲۶۴ میلیون تومان صدقات تحت عنوان صدقه سفر به پایگاه‌های این نهاد اهدا کردند که این میزان صدقات نسبت به صدقات جمع‌آوری‌شده در اربعین سال گذشته ۲۱ درصد برابر شده است.

صیاد زاده با اشاره به اینکه در سال گذشته یک میلیارد و ۴۵ میلیون تومان صدقه در احسان حسینی جمع‌آوری‌شده است، عنوان کرد: صدقات مردمی بین فرزندان ایتام و محسنین و خانوارهای نیازمند تحت حمایت توزیع‌شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان همچنین گفت: امدادگران این نهاد در موکب‌های تعبیه‌شده نیز نذورات مردمی را جمع‌آوری کردند که نذورات جمع‌آوری‌شده به‌منظور پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در موکب‌ها هزینه شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن