Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تکذیب مرگ چهار همدانی بر اثر آنفولانزا

تکذیب مرگ چهار همدانی بر اثر آنفولانزا

b_150_150_16777215_00_images_anfolanza25.jpgمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان مرگ چهار تن بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا را تکذیب کرد.

به گزارش "همدان نیوز"، منوچهر کرمی بیان کرد: ارائه آمار فوت ناشی از ابتلا به آنفلوآنزا نیازمند آزمایش ها و بررسی وضعیت افراد، سپس آنالیز آزمایش و اطمینان از آن در کمیته مرگ علوم پزشکی است در حالیکه تاکنون در این زمینه نتیجه ای به دست نیامده است.

رییس مرکز بهداشت استان همدان اضافه کرد: برخی افراد به علت دیگر ویروس ها جان خود را از دست می دهند بنابراین نمی توان به علت قرار داشتن در فصل شیوع ویروس آنفلوآنزا این قبیل فوت ها را به این بیماری ارتباط داد.

وی اظهار داشت: پس از مرگ فردی، آزمایش ویروس شناسی وی در آزمایشگاه مرجع شهر همدان صورت می گیرد که در صورت تایید مرگ بر اثر آنفلوآنزا موضوع با هماهنگی اطلاع رسانی می شود.

کرمی با بیان اینکه نتایج آزمایش های انجام شده در این حوزه تا هفته آینده مشخص می شود گفت: ۸۹ مورد مثبت آنفلوآنزا از ابتدای سالجاری تاکنون در این استان شناسایی شدند که ۹۸ درصد بهبودی کامل یافتند و ۲ درصد آنها بستری و تحت درمان هستند./  ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن