Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی وضعیت کرونا در همدان پایدار نیست

وضعیت کرونا در همدان پایدار نیست

b_150_150_16777215_00_images_Korona611.jpgرئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه ۵۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی همدان تحت درمان هستند گفت: هنوز به شرایط پایدار نرسیدیم و نگران شیوع هستیم.

به گزارش "همدان نیوز"، دکتر رشید حیدری‌مقدم با بیان اینکه از اسفندماه سال گذشته تاکنون ۲ هزار و ۳۸۴ نفر با علایم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان مراجعه کرده‌اند اظهار کرد: از این تعداد تست ۷۰۰ نفر به ویروس کرونا مثبت اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه ۵۶۱ نفر از بیماران بعد از مداوا از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند گفت: در حال حاضر ۵۵ نفر از بیماران نیز تحت درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه از ابتدای اسفندماه سال گذشته تاکنون ۸۲ نفر در استان در اثر کرونا فوت کرده‌اند خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی سه روز گذشته موردی از مرگ کرونا را در استان شاهد نبودیم.

وی به تفکیک بیماران هر شهرستان پرداخت و افزود: در شهرستان همدان ۲۵۱، نهاوند ۹۸، ملایر ۹۰، کبودراهنگ ۵۶، فامنین ۱۱، رزن ۴۲، تویسرکان ۴۰، بهار  ۵۴ و اسدآباد نیز  ۵۰ مورد مثبت ابتلا به کرونا ثبت شده است. 

دکتر حیدری‌مقدم با بیان اینکه به هیچ عنوان در شرایط پایدار این بیماری نیستیم و نگرانی بسیار جدی نسبت به شیوع آن وجود دارد، گفت: مردم رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند چراکه هنوز از بحران عبور نکردیم و می‌تواند خطر بزرگی ما را تهدید کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن