Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تولید محتوای آموزشی- بهداشتی هفته سلامت در آموزش و پرورش همدان

تولید محتوای آموزشی- بهداشتی هفته سلامت در آموزش و پرورش همدان

jafari017.jpgمعاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از تولید محتوای آموزشی-بهداشتی در راستای اجرای برنامه های هفته سلامت به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، عبدالله جعفری گفت: همزمان با هفته سلامت و در راستای اجرای مجازی برنامه های این هفته با توجه به طرح فاصله گذاری هوشمند در سطح کشور،  محتوای الکترونیکی آموزشی-بهداشتی در قالب تیزر و انیمیشن جهت پخش در شبکه شاد و سایر فضاهای مجازی توسط همکاران حوزه تربیت بدنی و سلامت استان تولید شده است.

وی با اشاره به نقش مراقبین سلامت در استفاده از ظرفیت تشکل های دانش آموزی در راستای پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در  بین خانواده ها، اظهار کرد: در همین راستا کلیپ "هر دانش آموز یک سفیر سلامت" با گویش همدانی  جهت پیوستن دانش آموزان به "پویش در خانه بمانیم" تولید و از سیمای مرکز استان پخش شده است.

جعفری از تولید انیمیشن بهداشت محیط در مدرسه با عنوان "داستان های بهداشت محیط مدارس" جهت پیشگیری از شیوع بیماری های حاد تنفسی خبر داد و خاطرنشان کرد: با وجود منابع متعدد و متفاوت جهت دسترسی به آموزش های بهداشتی، محتواهای تولید شده توسط آموزش و پرورش در بین دانش آموزان و خانواده ها از مقبولیت ویژه ای برخوردار هستند که این امر نشانگر اهمیت جایگاه آموزش و پرورش در جامعه است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن