Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی بازداشت سه داماد در اسدآباد

بازداشت سه داماد در اسدآباد

b_150_150_16777215_00_images_dastgiri.jpg

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهرستان اسدآباد از سه مورد احضار و بازداشت داماد به جهت برگزاری مراسم عروسی در این شهرستان طی محدودیت و ممنوعیت مراسمات در شرایط کرونایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمزه عبدکوند اظهار کرد: با توجه به ممنوعیت برگزاری مراسم جشن و عروسی، ختم و هر گونه تجمعات بالای ۱۰ نفر، از ابتدای این محدودیت ها در هفته های اخیر در راستای سلامت مردم با کمک دستگاه قضا سه مورد احضار و بازداشت داماد در این شهرستان به جهت برگزاری مراسم انجام گرفت که این امر از نقش بازدارنده ای در بحث برگزاری مراسمات برخوردار بوده  است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اسدآباد افزود: این اقدام تنها به منظور حفظ سلامتی مردم و برای پیشگیری و کنترل بیماری کووید ۱۹ بوده و بعد از بازداشت داماد با گرفتن تعهدات لازم این دامادها آزاد شده اند.
وی با بیان اینکه شهرستان اسدآباد از ابتدای شیوع کرونا در بحث پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا پیش رو بوده و حتی در مقطعی وضعیت شرایط شهرستان سفید شد، خاطرنشان کرد: با اعلام وضعیت شهرستان به علت بی توجهی ها و سهل انگاری های برخی از شهروندان و برگزاری مراسمات جشن و عروسی متأسفانه شرایط شهرستان به وضعیت زرد تغییر یافت.
عبدکوند تصریح کرد: در حال حاضر شرایط شهرستان در وضعیت زرد قرار داشته اما اوضاع تحت کنترل و نظارت قرار دارد  و براساس مصوبات ستاد ملی کرونا و مصوبات ستاد استانی مسائل پیگیری  می شود و محدویت های لازم برای برون رفت از این بیماری اعمال شده است.
وی با اشاره به اینکه گشت کرونا در شهر و روستای این شهرستان راه اندازی شده و این گشت نظارت لازم را بر رعایت پروتکل های بهداشتی دارد، گفت: ستاد مقابله با کرونای شهرستان دارای چهار کمیته بوده است. با تشکیل کمیته امنیتی و انتظامی کرونا در حال حاضر از مجموعه جامعه هدف بازرسی خود به ویژه نانوایی ها و مطب ها به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، اصناف و بازار به جهت جلوگیری از هر گونه احتکار و گرانفروشی و موارد بهداشتی بازدید لازم انجام می شود.
معاون فرماندار اسدآباد در ادامه نبود پزشک متخصص بیماری‌های عفونی را یکی از مشکلات این شهرستان عنوان و مطرح کرد: درخواست لازم در رابطه با نیازمندی شهرستان به پزشک متخصص بیماری‌های عفونی انجام گرفته و قطعاً با اعلام نیازمندی این مشکل شهرستان مرتفع خواهد شد./ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن