Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی پیش‌بینی مسیر جدید برای تردد حجاج به سمت فرودگاه همدان

پیش‌بینی مسیر جدید برای تردد حجاج به سمت فرودگاه همدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به منظور پیشگیری از بروز گره های ترافیکی و ازدحام، مسیر جدیدی برای تردد زائران بیت الله الحرام به سمت فرودگاه همدان پیش بینی شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی بیان کرد: زائران پیش از رسیدن به میدان فرودگاه باید از فرعی پیش بینی شده وارد پارک نواری شهروند و همچنین از این مسیر وارد محوطه نمایشگاه بین المللی سپس از در جنوبی وارد فرودگاه شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اضافه کرد: مسیرهای پیش بینی شده برای تردد زائران به سمت فرودگاه همدان با نصب بند و پلاکارد آشکارسازی می شود.

سرهنگ جمالی تاکید کرد: با وجود پیش بینی پارکینگ به اندازه مورد نیاز برای پارک خودرو بدرقه کنندگان اما به علت انتقال زائران کردستانی با اتوبوس به فرودگاه همدان و احتمال بروز سوانح احتمالی در این شاهراه ارتباطی، انتظار می رود خانواده ها از خانه نسبت به بدرقه و خداحافظی از زائر اقدام کرده و در فرودگاه حضور نیابند.

وی گفت: درب اصلی فرودگاه برای خروج وسایل نقلیه پیش بینی شده و به هیچ وجه اجازه ورود از درب اصلی داده نمی شود بنابراین پیش از رسیدن به میدان فرودگاه باید وارد مسیرهای فرعی شد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن