Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی پایان مسابقات ورزشی دختران مدارس کشور در همدان

پایان مسابقات ورزشی دختران مدارس کشور در همدان

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.jpegبیست و نهمین دوره رقابت های ورزشی دختران سراسر کشور در مقطع متوسطه عصر یکشنبه با معرفی تیم های برتر در همدان پایان یافت. به گزارش ایرنا در این دوره از مسابقات و در چهار رشته توپی فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال مقطع متوسطه اول، یک هزار و 484 دانش آموز ورزشکار در قالب 106 تیم با هم رقابت کردند.

به گزارش "همدان نیوز"، در رشته فوتسال تیم کرمان مقام اول را کسب کرد، تیم اصفهان دوم شد و تیم کرمانشاه مقام سوم را به خود اختصاص داد، در رشته بسکتبال تهران مقام اول را بدست آورد، اصفهان مقام دوم و خراسان رضوی مقام سوم را از آن خود کرد.

در رشته والیبال هم اصفهان مقام اول، البرز مقام دوم و تهران مقام سوم را به خود اختصاص دادند و در رشته هندبال هم استان فارس اول شد، استان اصفهان مقام دوم و خراسان رضوی مقام سوم را کسب کردند.

در این مسابقات کاپ اخلاق به ترتیب به تیم شهرستان های تهران در رشته فوتسال، استان فارس در رشته بسکتبال، کرمانشاه در رشته والیبال و در رشته هندبال به استان همدان تعلق گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان نیر در آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی سراسر کشور گفت: در چند روز گذشته شاهد حضور گرم دانش آموزان بودیم و اگر برخی از تیم ها موفق به پیروزی نشدند باید از آن به عنوان پلی برای پیروزی های آینده استفاده کنند.

محمد پورداود با تقدیر از دختران مستعد شرکت کننده در این رقابت ها خطاب به آنها گفت: شما الگوهای قهرمانی آسیا و جهان خواهید شد.

وی ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان در زمینه های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی در عرصه های ملی و بین المللی صاحب مدال های رنگارنگ شوند.

مسابقات دختران علاوه بر همدان در شهرهای زنجان، رامسر و چهار محال بختیاری برگزار می شود که 204 دانش آموز دختر از استان همدان در این مسابقات شرکت می کنند.

این سومین بار است که همدان در بخش دختران میزبان این رقابت ها است و پیش از این همدان در سال های 1383 و 1387 میزبانی بخش دختران این مسابقات را بر عهده داشته است./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن