Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی باشگاه‌های همدان درجه‌بندی می‌شوند

باشگاه‌های همدان درجه‌بندی می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: باشگاه‌های ورزشی همدان برای تعیین نرخ شهریه به زودی درجه‌بندی می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، محسن جهانشیر اظهار داشت: این درجه بندی بر اساس متراژ، میزان سرمایه‌گذاری باشگاه ‌دار و نیز منطقه شهری انجام می شود.

وی بیان کرد: طرح آمایش و ساماندهی باشگاه های ورزشی همدان هم اینک در حال انجام است و براین اساس از تمامی باشگاه داران خواسته شده است تا نسبت به تکمیل و ارایه برگه خوداظهاری به دستگاه ورزش اقدام کنند.
جهانشیر افزود: هرگونه درجه بندی باشگاه ها مستلزم همکاری این مجموعه است تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن به جمع بندی لازم دست یابیم.
وی خاطرنشان کرد: هم اینک ۳۸۰ باشگاه ورزشی خصوصی و دولتی در سطح استان همدان فعالیت دارند و تعیین شهریه براساس شاخص های موجود خواسته آنان است.
مدیرکل ورزش همدان خاطرنشان کرد: در تعیین نرخ باشگاه ها به طور قطع منطقه شمال و جنوب شهر، مقدار اجاره بهای پرداختی و امکاناتی که به ورزشکاران ارایه می‌ شود مورد توجه است.
وی با تاکید بر توجه به وضعیت مالی وزشکاران گفت: در کمیته نرخ‌گذاری نماینده حقوق شهروندی از حقوق مصرف کننده حمایت می‌کند و در تعیین شهریه منافع مردم نیز در نظر گرفته خواهد شد.
جهانشیر با اشاره به وضعیت شیوع کرونا گفت: باشگاه های ورزشی یکی از کانون های اصلی انتشار کرونا هستند اما باید قبول کنیم که برای داشتن جامعه سالم به ورزش کردن هم نیاز است و باید با رعایت تمامی جوانب و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ورزش کنیم.
وی یادآور شد: براین اساس نمی توانیم تمام فعالیت ها را تعطیل کنیم و شرح خدمات باشگاه ها باید با حداقل ها برای مبارزه با ویروس کرونا در نظر گرفته شود./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن