Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی شانس همدان برای کسب پنج سهمیه المپیک

شانس همدان برای کسب پنج سهمیه المپیک

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: شانس کسب سهمیه برای ورود به بازی‌های المپیک توکیو در پنج رشته ورزشی از این استان وجود دارد و برای رسیدن به این مهم حمایت‌های همه جانبه را در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش "همدان‌نیوز"، محسن جهانشیر اظهار داشت: قایقرانی، کشتی، تیراندازی، دو ومیدانی نابینایان و والیبال نشسته جزو رشته هایی هستند که برای کسب سهمیه از شانس بالایی برخوردار هستند.
وی بیان کرد: البته سایر رشته ها نیز این شانس را برای ورزشکاران مستعد استان مهیا ساخته تا بتوانند به کسب سهمیه امیدوار باشند.
جهانشیر خاطرنشان کرد: تعویق در برگزاری بازی های المپیک توکیو این فرصت را برای نخبه ها و قهرمانان ورزشی مهیا ساخت تا بتوانند برای کسب سهمیه تلاش کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: در این راستا نسبت به تشکیل ستاد المپیک در همدان اقدام کرده ایم و مسوولان ارشد استان نیز حمایت لازم را دارند.
وی بیان کرد: رسیدن به سهمیه المپیک یکی از مهمترین برنامه های ورزش استان همدان در سال جاری است و از شانس های کسب سهمیه حمایت همه جانبه خواهیم داشت.
جهانشیر یادآور شد: قایقرانی، کشتی و تیراندازی رشته هایی هستند که در دوره های گذشته همدان دارای سهمیه در المپیک بود و اکنون نیز تلاش ما رسیدن به این امتیاز مهم است.
وی با اشاره به اینکه شانس های کسب سهمیه در این رشته ها هم اکنون تمرین آماده سازی خود را دنبال می کنند، گفت: به محض فراهم شدن شرایط مسابقات انتخابی از سوی فدراسیون های جهانی، این ورزشکاران در میادین بین المللی حضور یافته و برای کسب سهمیه با حریفان خود رقابت می کنند./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن