Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی گلف در شهرستان‌های همدان فعال شود

گلف در شهرستان‌های همدان فعال شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: وزش گلف در شهرستان‌های استان همدان فعال شود.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در جلسه بررسی وضعیت هیئت های ورزشی که با حضور نائب رئیس و تنی چند از ارکان هیئت گلف استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: هیئت های ورزشی به عنوان بازوان اداره کل ورزش و جوانان باید شادابی و نشاط را در جامعه ترویج کنند.
وی با بیان اینکه یکی از دلایل ما برای وجود هیئت‌های ورزشی مختلف تحقق هرچه بیشتر این مهم توسط این سازمان‌های مردم‌نهاد است، گفت: فلسفه نشست تخصصی با هیئت‌ها رفع مشکلات و موانع پیشروی آن‌ها است که در بالاترین سطح با حضور معاونین و مدیران ستادی و تصمیم‌ساز اداره کل برگزار می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه پیشرفت هیئت‌های ورزشی برای ما مهم است به همین واسطه جلسات توأم با پویایی و پیگیری است، گفت: خوشبختانه با بررسی‌های صورت‌گرفته پس از گذشت هر جلسه نیمی از مشکلات هیئت‌ها را بر طرف می‌کنیم.
وی گفت: هیئت‌ها باید علی‌رغم پیگیری‌های اداره کل مطالبه‌گری را در دستور کار خود قرار دهند.
سیفی با اشاره به اینکه عدم پیشرفت برخی پروژه‌های ورزشی به‌واسطه مطالبه‌گر نبودن جامعه هدف است، گفت: مطالبه‌گری، پیگیری و کار گروهی موفقیت را به دنبال خواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه شهرستان‌های استان را باید با عدالت‌محوری اداره کرد، گفت: امروز باید به سمت فعال‌کردن هیئت گلف در شهرستان‌های استان حرکت کنید چراکه استعدادهای بسیار خوبی در شهرستان‌ها نیز حضور دارند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه توسعه زیرساخت‌های ورزشی در روستاهای استان همدان در دستور کار است، گفت: طی دیدارهایی که با مدیرکل ورزش تهران داشتیم قرار شد طی تفاهم‌نامه‌ای هیئت‌های ورزشی آنها به‌عنوان لیدر سایت کمپ تیم‌های ملی باشند و ظرفیت ویژه استان همدان را به همگان معرفی کنند.
وی با اشاره به اینکه ورزشکاران باید بتوانند از همه ظرفیت‌های ورزشی کشور استفاده کنند، گفت: بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری در گلف دعوت کنید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن