Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی الزام باشگاه‌های همدان به استفاده از مربیان دارای مدرک بادی‌پامپ

الزام باشگاه‌های همدان به استفاده از مربیان دارای مدرک بادی‌پامپ

نائب رییس هیات ورزش‌های همگانی استان همدان گفت: تمام باشگاه‌های استان ملزم به استفاده از مربیان دارای مدرک رسمی بادی پامپ هستند و مدارک کارگاهی از این پس اعتبار ندارد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مریم روحی با اعلام این خبر، اظهار داشت: با برگزاری دوره مربیگری بادی پامپ، مدرک رسمی برای مربیان قبول شده در آزمون صادر می‌شود و به زودی این افراد مجوز کار در باشگاه‌ها را اخذ می‌کنند.
وی تصریح کرد: ۶۰ نفر در استان همدان دارای مدرک کارگاه بادی پامپ هستند که پیش از این اجازه آموزش را در باشگاه‌ها داشتند اما از این پس فقط افراد دارای مدرک مربیگری این رشته می‌توانند به عنوان مربی فعالیت کنند.
روحی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای مدرک کارگاهی بادی پامپ هستند باید نسبت به ثبت نام در دوره مربیگری اقدام کنند در غیراینصورت هرگونه فعالیت با این مدرک غیرقانونی است.
وی یادآور شد: با پیگیری‌های انجام شده دوره مربیگری بادی پامپ به عنوان دومین استان کشور در همدان برگزار شد.
وی افزود: این دوره در سطح درجه سه برگزار شد و برای نخستین بار مربیان در این رشته آموزش‌های تخصصی را فرا گرفتند و به زودی به عنوان مربی بادی پامپ فعالیت رسمی خود را شروع می‌کنند.
نایب رییس هیات ورزش‌های همگانی استان همدان اظهار داشت: باشگاه‌های متقاضی فعال کردن ورزش بادی پامپ نیز باید درخواست خود را ارایه دهند تا نسبت به معرفی مربی رسمی اقدام کنیم.
وی بیان داشت: اسامی مربیان مجاز به آموزش بادی پامپ در سطح استان به زودی اطلاع رسانی خواهد شد تا باشگاه داران بتوانند به راحتی از این مربیان دعوت به همکاری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن