Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی پلمپ 6 باشگاه ورزشی در شهر همدان

پلمپ 6 باشگاه ورزشی در شهر همدان

مسئول سلامت محیط کار مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: ۶ باشگاه ورزشی به علت بی توجهی به مصوبات ستاد کرونا و اصرار بر ادامه فعالیت در شرایط قرمز کرونایی، پلمب شد.

به گزارش "همدان نیوز"، کاظم بهادری افزود: طبق مصوبه ۲۳ بهمن ستاد مقابله با کرونا استان همدان، اماکن ورزشی در شرایط قرمز کرونایی مجاز به فعالیت نیستند و متولیان این مراکز باید در این شرایط نسبت به تعطیلی مجموعه اقدام کنند.

وی اضافه کرد: بنابراین در راستای بررسی روند اجرای مصوبات ستاد کرونا در اماکن ورزشی، به صورت سرزده ۱۸ باشگاه ورزشی بازدید شد که برخی از باشگاه ها با وجود باز بودن و فعالیت به تذکر بازرسان تمکین کرده و محل فعالیت خود را تعطیل کردند.

مسئول سلامت محیط کار مرکز بهداشت شهرستان همدان ادامه داد: متولیان ۶ باشگاه به تذکر بازرسان بی توجهی کرده و اصرار به ادامه فعالیت غیر قانونی در شرایط قرمز کرونایی داشتند که این باشگاه ها پلمب شد.

بهادری ادامه داد: مصوبات ستاد کرونا توسط اداره کل ورزش و جوانان به مسئولان باشگاه ها و اماکن ورشی اطلاع رسانی شده است و آنها مکلف به اجرای این مصوبات هستند.

وی تصریح کرد: باشگاه هایی که در جریان بازدید ناظران و بازرسان بهداشت محیط و ورزش و جوانان اخطار دریافت کردند در صورت تکرار تخلف پلمب می شوند و از متخلفان برای فک پلمب تعهد کتبی دریافت می شود.

بهمن‌ماه امسال حدود هفت هزار و ۵۰۰ بازدید از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع موادغذایی شهرستان همدان صورت گرفت که نتیجه این بازرسی ها صدور یک هزار و ۵۶۸ مورد اخطاریه بهداشتی، ۸۲ مورد پلمب، ۳۲۰ کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی و ضبط و معدوم کردن هفت تن ۲۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاقد صلاحیت بهداشتی بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن