Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری عملیات نرده‌گذاری در محوطه گنجنامه آغاز شد

عملیات نرده‌گذاری در محوطه گنجنامه آغاز شد

b_150_150_16777215_00_images_gardeshgari142.jpgمعاون خدمات شهری شهرداری همدان از ایجاد گیت در محوطه گنجنامه خبر داد و گفت: عملیات نرده‌گذاری در محوطه گنجنامه از امروز آغاز شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، مجید درویشی با اشاره به فاز دوم ساماندهی دستفروشان، اظهار کرد: فاز دوم ساماندهی دستفروشان با اولویت گنجنامه آغاز شده است.

وی تصریح کرد: از اوایل سالجاری طرحی توسط شهرداری آماده شد که این طرح در تیرماه نهایی و به فرمانداری ارسال شد و بازدید با حضور فرماندار از محل صورت گرفت و قرار شد شهرداری عملیات نرده‌کشی اطراف ورودی گنجنامه و ساماندهی دستفروشان را انجام دهد.

وی افزود: جمع‌آوری دستفروشان و عملیات نرده‌کشی از امروز آغاز شده و قرار است از گردشگران و بازدیدکنندگان ورودی دریافت شود و از طرفی ورودی دستفروشان و عرضه‌کنندگان قلیان نیز کنترل شود.

درویشی خاطرنشان کرد: اینکه میزان تعرفه ورودی محوطه گنجنامه چقدر باشد بستگی به سیاست‌گذاری شورای شهر دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به جمع‌آوری 200 قلیان از سطح شهر عنوان کرد: بین 50 تا 70 نفر دستفروش و عرضه‌کننده قلیان در محوطه گنجنامه فعالیت داشتند که همگی جمع‌آوری شدند.

وی با بیان اینکه عرضه قلیان تخلف است و باید جمع‌آوری شود، گفت: تا سال گذشته 4000 قلیان جمع‌آوری شده بود که در روز زمین پاک امحا شد و بیشتر مربوط به پارک‌ها و گنجنامه بود.

درویشی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های شهرداری عرضه قلیان و استفاده آن در پارک‌ها و فضاهای تفریحی است که خوشبختانه در هیچ‌یک از پارک‌های همدان عرضه‌کننده قلیان وجود ندارد و در صورت مشاهده نیز برخورد صورت می‌گیرد./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن