Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری همه راه های استان باز است / زائران اربعین نگران نباشند

همه راه های استان باز است / زائران اربعین نگران نباشند

b_150_150_16777215_00_images_safar.jade520.jpgرییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از باز بودن همه راه های استان خبر داد و گفت: زائران اربعین برای عبور از محورهای مواصلاتی استان نگران نباشند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، سعید کریمی در گفتگویی با اشاره به بارش باران و پدیده مه گرفتگی در محورهای استان اظهار داشت: تصاویر دوربین های نظارتی اداره کل راهداری استان ترافیکی روان را در جاده ها گزارش می دهد.

وی افزود: همه راه های استان همدان باز است و تنها در گردنه اسدآباد مه گرفتگی رقیقی وجود دارد.

کریمی ادامه داد: هم اکنون محور همدان کرمانشاه به دلیل عبور زائران پرترددترین محور استان گزارش شده است.

وی ابراز داشت: طبق آمار ارائه شده آغاز طرح اربعین از تاریخ هشتم تا امروز چهاردهم آبان ماه 2 میلیون و 328 هزار خودرو از کل محورهای استان عبور کرده اند.

این مسئول با تأکید بر اینکه این آمار از طریق 66 دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری استان گزارش شده است، تصریح کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه پارسال 19 درصد افزایش داشته است.

سعید کریمی در ادامه از مردم خواست طبق گزارش های مرکز هواشناسی و امکان بارندگی و پدیده مه گرفتگی در جاده های استان، ضمن عبور از محورهای کوهستانی استان، قبل از سفر وسیله نقلیه خود را بررسی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن