Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری افتتاح ستاد اجرایی خدمات سفر همدان با طعم کیک همدان۲۰۱۸

افتتاح ستاد اجرایی خدمات سفر همدان با طعم کیک همدان۲۰۱۸

b_150_150_16777215_00_images_news_news5_eftetahe_setade_khadamate_safar.jpgستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان همچون سال های گذشته و نوروز هر ساله در همدان در مجتمع عین‌القضات همدانی برپا شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، در این ستاد نمایندگان دستگاه های مسئول در میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی حضور دارند و به راهنمایی مسافران می پردازند.

در این ستاد که برای ایام نوروز آماده شده رویداد «همدان ۲۰۱۸» نیز مدنظر قرار گرفته و تبلیغات محیطی برای آن انجام شده و به همین مناسبت ظهر شنبه کیکی با طرح میدان مرکزی شهر همدان آماده شده بود که محمدناصر نیکبخت استاندار همدان آن را برید.

استاندار همدان در حاشیه افتتاح ستاد خدمات سفر استان همدان بابیان اینکه برنامه‌های خوبی برای رویداد همدان ۲۰۱۸ تدوین شده است، عنوان کرد: باید وضعیت اسکان مسافران نوروزی مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان به اقدامات دستگاه‌ها نمره داد.

محمدناصر نیکبخت با بیان اینکه در زمینه رویداد «همدان، ۲۰۱۸» تدوین برنامه در دستور کار است، گفت: به دنبال آنیم که مسئولانی که وارد همدان می‌شوند با همدانی متفاوت روبرو شوند.

نیکبخت با تاکید بر اینکه میزبانی دو رویداد گردشگری در سال ۲۰۱۸ برای استان همدان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، عنوان کرد: در این دو اجلاس گردشگری باید همدان بهتر معرفی و زمینه برای جذب و جلب سرمایه‌گذار و گردشگر فراهم شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن