Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری حضور نمایندگان 37 کشور در همدان قطعی شده است

حضور نمایندگان 37 کشور در همدان قطعی شده است

b_150_150_16777215_00_images_yari152.jpgمدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: از ۲۱ تا ۲۳ آبان شاهد حضور اعضای سازمان جهانی گردشگری خواهیم بود که تا کنون حضور "زوراب پولولیکاسویل" دبیرکل سازمان و اعضای هیئت رییسه در همدان قطعی شده است.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، حمیدرضا یاری در نشست خبری چهلمین اجلاس جهانی گردشگری با بیان اینکه ۷۱ شرکت درخواست ویزا داده اند که تا کنون برای 41 نفر ویزا صادر شده است، یادآور شد:  تیم پیشرو اجلاس ۱۷ آبان در همدان مستقر خواهند شد که نشست خبری دبیرکل سازمان و رئیس سازمان میراث فرهنگی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه افتتاحیه اجلاس ۲۱ آبان ماه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: کارگاه ها و پنل‌ها از بعدازظهر این روز برگزار می‌شود که تعدادی از اساتید و پروفسورهای به نام حوزه گردشگری در پنل ها تدریس خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر ادامه داد: ظرفیت دو کارگاه آموزشی اجلاس نیز تکمیل شده که در روز ۲۲ آبان برگزار خواهد شد.

یاری با بیان اینکه ۲۳ آبان ماه بازدید از غار علیصدر، لالجین، باغ موزه و گنجنامه انجام خواهد شد، گفت: بزرگترین اجلاس در کشور در دهه های اخیر، اجلاس جهانی گردشگری است که در همدان برگزار می‌شود.

یاری با اشاره به اینکه حضور اعضای سازمان از ۳۷ کشور در اجلاس قطعی شده است، یادآور شد: گردشگری پایدار و تکنولوژی پایدار محور برنامه‌ها و پنل ها در این اجلاس هستند.

وی با بیان اینکه علیصدر توانسته اکوسیستم غار را همچون ابتدای کار حفظ کند، اظهار داشت: سعی بر این است که با پیگیری‌ها سازمان، شرکت سیاحتی علیصدر را به عنوان کارشناس اکوسیستم غار بپذیرد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه با وجود شرایط کشور استانها با کاهش حضور گردشگر مواجه بوده‌اند، تصریح کرد: با وجود این شرایط گردشگری در همدان توسعه یافته است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن