Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری همدان2018 کار خودش را کرد/ رشد 30 درصدی ورود گردشگران به همدان

همدان2018 کار خودش را کرد/ رشد 30 درصدی ورود گردشگران به همدان

b_150_150_16777215_00_images_malmir_7.jpgمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه با وجود فراز و فرودها در کشور، گردشگری در همدان ۳۰ درصد رشد یافته است، گفت: این رشد حاصل رویداد جهانی همدان ۲۰۱۸ است و به نوعی از مهمترین دستاوردهای این رویداد رسانه‌ای شدن همدان و توسعه گردشگری است.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، علی مالمیر در نشست خبری چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری با بیان اینکه ۱۵۷ کشور در سازمان جهانی گردشگری عضو هستند و به طور معمول تمامی اعضا در اجلاس ها شرکت نمی کنند، خاطرنشان کرد: علیرغم تبلیغات منفی که صورت گرفته، استقبال از همایش ACD و اجلاس جهانی گردشگری در همدان مطلوب بوده است.

وی افزود: اعتبار این اجلاس جاری است و قابلیت استفاده در بخش عمرانی را ندارد اما هم‌افزایی دستگاه ها به گونه‌ای است که برنامه ها و طرح‌ها  می توانند پیوست گردشگری داشته باشند.

مالمیر با بیان اینکه اجلاس‌های گردشگری ارزان ترین اجلاس ها برای دولت است، خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه‌های این اجلاس از سوی میهمانان هزینه می‌شود و به نوعی آورده خوبی برای استان به شمار می‌رود.

وی افزود: هزینه های این اجلاس در تولید محتواست نه پذیرایی و اقامت میهمانان؛ به طوریکه تبلیغات همدان در این راستا سودآور بوده است.

مالمیر با بیان اینکه حضور مقامات سیاسی در اجلاس‌های سازمان جهانی گردشگری به گونه‌ای است که بالاترین مقام حاضر، وزیر گردشگری آن کشور است، خاطرنشان کرد: حضور مقامی بالاتر از ظرفیت اجلاس، می‌تواند تبعات منفی داشته باشد و اجلاس را تحت‌الشعاع قرار دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن