Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری حضور گردشگران خارجی از 10 کشور در همدان

حضور گردشگران خارجی از 10 کشور در همدان

b_150_150_16777215_00_images_alisadr.jpgمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: از 28 اسفندماه تا نهم فروردین ماه 343 گردشگر خارجی به استان همدان وارد شده و از جاذبه های همدان بازدید کره اند.

به گزارش "همدان نیوز"، علی مالمیر با اعلام این خبر افزود: در طول این مدت بیش از 731 هزار و 55 مسافر از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی دیار هگمتانه دیدن کردند.

170هزار و 942 نفر از مسافرانی که به همدان سفر کرده‌اند در هتل‌ها، میهمان‌پذیرها، مراکز اقامتی فرهنگیان، خانه مسافرها و بوم گردی‌های استان همدان اقامت گرفته‌اند.

وی ادامه داد: در روز نهم فروردین 78 هزار و 744 نفر از مراکز تفریحی و گردشگری همدان دیدن کرده و 13 هزار و 349 نفر نیز در مراکز اقامتی حضور داشتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان خاطرنشان کرد: همه امکانات و ظرفیت‌های موجود برای رفاه و آسایش مسافران نوروزی به کار گرفته شده و آمارهای بازدید و اقامت نشان از موفقیت ما در جلب رضایت گردشگران دارد.

مالمیر اضافه کرد: در طول این مدت 343 گردشگر خارجی نیز به استان همدان وارد شده و از جاذبه های همدان بازدید کره اند.

وی یادآور شد: گردشگران خارجی استان همدان از کشورهای اوکراین ، نیوزلند، روسیه، ترکیه ، کانادا ، چین ، عراق، اتریش ، پرو، و آلمان به همدان سفر کرده اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن