Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی احیای کارخانه کیوان همدان با 100 نفر نیرو

احیای کارخانه کیوان همدان با 100 نفر نیرو

b_150_150_16777215_00_images_shoghl9745.jpg

با دستور ریاست قوه قضاییه و پیگیری‌ها و مساعدت‌های بخش‌های مختلف، یک خط تولید کارخانه کیوان احیا شد و ۵۰ نفر کارگر شاغل در این شرکت با راه اندازی خط دوم به ۱۰۰ نفر رسید.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، نوزدهم اردیبهشت ماه رئیس قوه قضاییه در بازدید از کارخانه صنایع غذایی کیوان در استان همدان برای راه‌اندازی مجدد تولید در این کارخانه مهلت یک ماهه تعیین کرد.
حالا با دستور ریاست قوه قضاییه و پیگیری‌ها و مساعدت‌های بخش‌های مختلف، یک خط تولید این شرکت در هفته گذشته احیا شد و آن طور که مسئولان کارخانه می‌گویند تا قبل از پایان خردادماه خط دیگر تولید این شرکت نیز به بهره برداری خواهد رسید و گروه‌های شاغل در این مجموعه به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کنند.
بیژن اسماعیلی مدیرعامل کارخانه کیوان با تقدیر از رئیس قوه قضاییه به سبب بازدید از این کارخانه که قدمتی ۵۰ ساله دارد و صدور دستور لازم برای رفع مشکلات آن، اظهار داشت: کارخانه کیوان جزئی از هلدینگ داروگر است که این هلدینگ در سراسر کشور ۱۸ کارخانه دارد؛ کارخانه کیوان نیز با سابقه حدود ۵۰ ساله، بخشی از زنجیره محصولات غذایی کشور را تأمین می‌کند.
وی تصریح کرد: طی سال‌های اخیر برغم ایجاد مشکلاتی در فرآیند تولید محصولات؛ اما تولید در کارخانه کیوان تداوم یافت، ولی در نهایت با وقفه‌ای در تولید مواجه شدیم.
مدیرعامل کارخانه کیوان تصریح کرد: در نتیجه بازدید رئیس قوه قضاییه از کارخانه کیوان و دستورات صادره از ناحیه ایشان امیدواریم بتوانیم نیرو‌های این کارخانه را افزایش دهیم و خطوط تولید بیشتری را در این کارخانه راه‌اندازی کنیم تا از این طریق محصولات خود را به کشور‌های منطقه نیز صادر نماییم.
وی افزود: همچنین باید از مسئولان قضایی استان همدان نیز که برای احیا و افزایش ظرفیت تولید در کارخانه کیوان مساعدت دارند، تقدیر کنم.
مدیر عامل این کارخانه بزرگ با اشاره به حل مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان در زنجان در نتیجه مساعدت‌های قضایی و دستورات صادره از ناحیه رئیس قوه قضاییه، گفت: به غیر از کیوان یکی دیگر از واحد‌های زیرمجموعه هلدینگ داروگر، کارخانه روغن نباتی جهان است که پس از بازدید رئیس قوه قضاییه از این کارخانه و دستورات صادره از ناحیه ایشان مشکلات تولیدی و مالیاتی کارخانه مزبور مرتفع شد و با افزایش تولید روغن در این کارخانه، تولیدات آن در اختیار نهاد‌های مختلف قرار گرفت و از این طریق بخشی از مشکل توزیع روغن در کشور حل شد.
مدیرعامل کارخانه کیوان با بیان اینکه به هیچ عنوان کیفیت کالا‌های خود را تغییر ندادیم حتی بالاتر از حد استاندارد در حال تولید هستیم، تصریح کرد: همانطور که قوه قضاییه از تولید حمایت می‌کند، توقع ما از مسئولان استانی و کشوری این است که از تولید حمایت کنند تا بتوانیم نیرو‌های خود را به چندین برابر افزایش دهیم.
اسماعیلی یادآور شد: در کیوان ما به دلیل تامین نشدن مواد اولیه نمی‌توانستیم خط تولید را راه اندازی کنیم و تا ۲۵ اسفند هرآنچه که داشتیم تولید کرده بودیم و در سال جدید موفق به خرید مواد اولیه نشده بودیم، ولی بعد از حضور رئیس قوه قضاییه و با کمک مسئولان استانی، مواد اولیه تهیه شد و با حداکثر امکانات شروع به تولید کردیم.
مدیرعامل کارخانه کیوان تصریح کرد: ان‌شاءالله با دستور رئیس قوه قضاییه و مسئولان استان همدان می‌توانیم خط‌های تولید بیشتری نیز راه اندازی کنیم.
وی از رئیس قوه قضاییه تقاضا کرد که رفع مشکلات دیگر واحد‌های تولیدی هلدینگ داروگر از جمله تولی پرس و داروگر را که با مشکل مواد اولیه درگیر هستند نیز مورد توجه قرار دهد.
مدیرعامل کارخانه کیوان ابراز امیدواری کرد که با کمک مسئولان و رئیس قوه قضاییه این مجموعه بتواند تولید و صادرات را افزایش دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن