Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا اهدای بن 600 هزار تومانی به كارگران خدمات شهري همدان/ هیچ‌یک از کارگران به کرونا مبتلا نشدند

اهدای بن 600 هزار تومانی به كارگران خدمات شهري همدان/ هیچ‌یک از کارگران به کرونا مبتلا نشدند

b_150_150_16777215_00_images_kargar01.jpgمعاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به نامگذاری 12 اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی کار و کارگر، گفت: از زحمات پاکبانان نمی‌توان به سادگی گذشت کرد؛ در ایام تعطیلات عید با وجود ویروس کرونا که خیلی از شهروندان در کنار خانواده‌هایشان بودند، اما تمامی نیروهای خدمات شهری که خود در خطر ابتلا به این ویروس بوده، در خط مقدم خدمت به مردم به عنوان مدافعان سلامت، شب و روز در سطح خیابان‌های شهر با جمع‌آوری پسماندهای شهری اجازه ندادند که شهر پاکیزگی خود را از دست بدهد.

به گزارش "همدان نیوز"، وحید علی‌ضمیر با بیان اینکه مدیریت شهری درحال حاضر با حدود 900 نفر پاکبان و 300 نفر کارگر در نگهداری فضای سبز و حوزه خدمات شهری در مناطق و معابر مختلف مشغول فعالیت است، اظهار کرد: توجه به سلامت کارگران در اولویت است؛ بنابراین همه آنها به اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش مجهز هستند، البته کارگران نیز جهت حفظ سلامت خود باید حین کار نسبت به استفاده از ماسک و دستکش توجه جدی داشته‌باشند.

وی افزود: نیروهای فضای سبز نیز در این وضعیت سعی کردند فضای شهر را تغییر داده و آن را برای تقویت روحیه شهروندان شاد و سر سبز نگاه دارند.

علی ضمیر ادامه داد: علاوه بر جمع‌آوری زباله در روز‌های شیوع ویروس کرونا، روزانه مبلمان، تأسیسات شهری و اماکن عمومی سطح شهر نیز ضدعفونی می‌شود.

وی از اهدای بن خرید 600 هزار تومانی جهت تقدیر از زحمات کلیه کارگران در عملیات برفروبی، استقبال از بهار و ماه مبارک رمضان نیز خبر داد و گفت: در فرصت مناسب به مناسبت روز کارگر از کارگران نمونه امور رفت و روب و جمع آوری زباله تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.

علی ضمیر اعلام کرد: خوشبختانه هیچ یک از پاکبانان وکارگران خدمات شهری تاکنون به این ویروس مبتلا نشدند و این امر بیانگر آن است که این شهرداری تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت کرده و جا دارد از تمامی پاکبانان، نیروهای فضای سبز، مدیریت پسماند، مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری و سایر بخش های شهرداری که در این ایام خدمت می‌کنند، قدردانی کنم و امیدوارم با همراهی مردم زنجیره انتقال این بیماری را  به زودی قطع کنیم.

وی همچنین افزود: در این روزهای سخت که همه درگیر ویروس کرونا هستند به گونه‌ای عمل کنیم که کار پاکبان‌ها مضاعف نشود و همراه با آنها شهر را تمیز نگهداریم و زحمات همه خادمان مردم در این راه را با شکست مواجه نکنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن