Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ایجاد مخازن زیرسطحی زباله در همدان/ زباله‌گردی کاهش می‌یابد

ایجاد مخازن زیرسطحی زباله در همدان/ زباله‌گردی کاهش می‌یابد

b_150_150_16777215_00_images_alizamir.jpg

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه مخازن زیرسطحی زباله در این شهر ایجاد شده است، گفت: اجرای این طرح کاهش زباله‌گردی را در پی خواهد داشت.

به گزارش "همدان‌نیوز"، وحید علی ضمیر با بیان اینکه لایه‌های خدماتی که زیر پوست شهر ارائه می‌شود به گوش مردم نمی‌رسد، گفت: زحمات نیروهای خدماتی در حوزه جمع آوری زباله، رفت و روب، فضای سبز و… مغفول مانده و باید بازگو شود.
وی با بیان اینکه سال گذشته فقط هفت درصد مردم عوارض نوسازی شهری خود را پرداخت کرده‌اند اظهار کرد: همدان در زمینه پاکیزگی شهر و جمع آوری زباله جزو شهرهای برتر کشور است.
معاون خدمات شهری شهردار همدان افزود: عمر ناوگان جمع آوری زباله زیر پنج سال است و در دو سال گذشته شهر همدان را به مخازن جمع آوری زیر سطحی مجهز کرده‌ایم.
وی ادامه داد: مخازن زباله کانون آلودگی است و مخازن زیرسطحی کامل به داخل زمین رفته و هیچ گونه آلودگی، شیرابه و خطری ندارد و کمک بسیاری به کاهش زباله گردی کرده است.
علی ضمیر با بیان اینکه خدماتی که شهرداری همدان به مردم شهر ارائه می‌دهد در کشور نمونه است، گفت: در حوزه آسیب‌های اجتماعی تخریب لوازم و مبلمان شهری توسط شهروندان (وندالیسم) در همدان بسیار زیاد است که نیاز به مشارکت بیش از پیش شهروندان در زمینه حفظ مبلمان و تجهیزات شهری داریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن