Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مسیرهای جدید تردد در محوطه پل غدیر شهرک فرهنگیان

مسیرهای جدید تردد در محوطه پل غدیر شهرک فرهنگیان

b_150_150_16777215_00_images_etelaeiye78.jpg

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان از اعلام مسیرهای تردد در محوطه پل غدیر فرهنگیان به علت تکمیل این پروژه خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی در تشریح این خبر گفت: در تکمیل پروژه پل فرهنگیان از مسیرهای دسترسی به شهرک فرهنگیان و خروجی از این شهرک، تغییراتی رخ داده که به شرح ذیل می باشد:
- ورودی به سمت شهرک فرهنگیان از مسیر قبلی ابتدای بلوار شهید همدانی مسدود و مسیر جایگزین میدان عاشورا، بلوار انقلاب  کوی کوثر، نهایتا بلوار آیت الله نجفی و منتهی به ورودی جدید شهرک فرهنگیان می باشد.
- مسیر دوم مربوط به خودروهایی است که از سمت شهرک فرهنگیان خارج و به سمت میدان عاشورا حرکت می کنند، این رانندگان می بایست به سمت بلوار شهید آیت الله  نجفی حرکت و پس از عبور از دور برگردان بلوار ادامه مسیر دهند.
- مسیر سوم خودروهایی که از مسیر بلوار حضرت امام خمینی (ره) قصد تردد به سمت میدان عاشورا را دارند می توانند از مسیر جایگزین از طریق راست گرد پل غدیر استفاده کنند.
رئیس پلیس راهور شهرستان همدان در پایان گفت: با توجه به این که حجم تردد ها به بلوار آیت الله نجفی افزایش پیدا کرده است از رانندگان تقاضا داریم حین عبور از این مسیر، مراقب عابران پیاده باشند و با رعایت سرعت مطمئنه و دیگر قوانین راهنمایی و رانندگی طی مسیر کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن