Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ضدعفونی اتوبوس‌های همدان پس از تخلیه مسافران

ضدعفونی اتوبوس‌های همدان پس از تخلیه مسافران

b_150_150_16777215_00_images_otobos89.jpg

مدیر اتوبوسرانی شهرداری همدان اعلام کرد: در حال حاضر پنج اکیپ در خیابان‌های اصلی و پایانه سرگذر هنگام برگشت اتوبوس و تخلیه مسافران عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، بابک اسدی درباره وضعیت اتوبوس‌های درون شهری همدان در روزهای کرونایی توضیح داد: قبل‌ترها اتوبوس‌ها فقط شبانه ضدعفونی می‌شدند اما در حال حاضر پنج اکیپ در خیابان‌های اصلی و پایانه سرگذر هنگام برگشت اتوبوس و تخلیه مسافران عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.
اسدی با بیان اینکه تمامی بازرسان به طور ویژه بر این قضیه نظارت دارند، گفت: در این راستا کادر اداری و تعمیرگاهی به عوامل بازرسی اضافه شده‌ تا نظارت دقیق‌تری صورت گیرد.
وی با تأکید بر اینکه خط قرمز مجموعه اتوبوسرانی همدان سلامت همشهریان است، تصریح کرد: این امر بارها به بازرسان، رانندگان اتوبوس و بخش خصوصی تذکر داده شده است.
مدیر اتوبوسرانی شهرداری همدان در ادامه با بیان اینکه پیک حرکت اتوبوس‌های درون‌شهری قبلاً بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بود، گفت: در حال حاضر این مدت زمان به پنج دقیقه رسیده است.
اسدی در پایان بیان کرد: شهروندان اگر با موردی مبنی بر رعایت نکردن این قضیه مواجه شدند به اتوبوسرانی گزارش دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن