Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا فعالیت‌های دست‌فروشان در همدان ممنوع شد

فعالیت‌های دست‌فروشان در همدان ممنوع شد

b_150_150_16777215_00_images_dastforoshi23.jpg

فرماندار همدان با بیان اینکه شهرستان همدان همزمان با بسیاری از نقاط کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت، اعلام کرد: فعالیت بازارهای روز، بساط گستران و دستفروشان تا اطلاع بعدی ممنوع است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، محمدعلی محمدی در جلسه ستاد شهرستان مدیریت کروناویروس همدان، اظهار کرد: محدودیت های طرح هوشمند مدیریت کرونا متناسب با وضعیت قرمز از امروز به مدت دو هفته در همدان به اجرا درمی آید و در صورت عدم تغییر وضعیت استمرار خواهد یافت.
وی با بیان اینکه ورود و خروج خودروها با پلاک های غیربومی به شهرستان همدان ممنوع است و خودروهای متخلف اعمال قانون می شوند، افزود: گروه های شغلی ۲، ۳ و ۴ در این مدت تعطیل هستند و صرفاً مشاغل ضروری گروه یک اجازه فعالیت دارند.
فرماندار همدان ادامه داد: فعالیت ادارات ضروری با حضور حداکثر یک سوم کارکنان و سایر دستگاه ها با حضور یک دوم کارکنان مجاز است در ضمن کلیه مأموریت ها و جلسات غیرضروری لغو می شود، جلسات ضروری ادارات صرفاً با رعایت الزامات حداکثر با حضور ۱۵ نفر مجاز است.
وی با اشاره به اینکه نمازهای جمعه و جماعت، مراسم های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در وضعیت قرمز به صورت کامل تعطیل هستند، خاطرنشان کرد: ورود به آرامستان باغ بهشت همدان ممنوع است و صرفاً به تعداد محدودی نفر همراهان متوفی اجازه ورود داده خواهد شد.
محمدی با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی در مسیرهای گردشگری و تفرجگاه ها از امروز اعمال خواهد شد که مسیر گنجنامه، تپه عباس آیاد و بلوار ارم از آن جمله است، یادآور شد: تردد کلیه خودروها از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد ممنوع است و برای متخلفان جریمه پیش بینی شده ۲۰۰ هزار تومانی اعمال خواهد شد.
وی با بیان اینکه تردد خودروها با پلاک غیربومی ممنوع و خودروهای دارای پلاک سایر شهرستان ها و استان ها در همدان به مبلغ یک میلیون تومان طی ۲۴ ساعت حداکثر یکبار اعمال قانون خواهد شد، گفت: مدارس، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، مؤسسات آموزشی، آموزشگاه های خصوصی و کلیه مراکز ورزشی در وضعیت قرمز به طور کامل تعطیل است./ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن