Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس مردم به واکسن ایرانی بیشتر اعتماد دارند!

مردم به واکسن ایرانی بیشتر اعتماد دارند!

b_150_150_16777215_00_images_Vaksan739.jpg

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ستاد اجرایی فرمان امام گام های مثبتی را در بحث تامین واکسن کرونا برداشته و باید با پشتیبانی همه بخش ها این مسیر با سرعت بیشتری طی شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، غلامرضا شریعتی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم برگزاری دورهمی ها بیان کرد: آمارهای موجود نشان می دهد که بسیاری از افرادی که در بیمارستان ها بستری هستند، نسبت خانوادگی با یکدیگر دارند. این امر نشان می دهد که دورهمی های خانوادگی و عدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی می تواند شیوع این بیماری را در خانواده ها گسترش دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: از مردم خواهش می کنیم که توصیه های وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا را جدی گرفته و از برگزاری دورهمی ها پرهیز کنند. چشم پوشی از پروتکل ها می تواند سلامت افراد خانواده را به مخاطره انداخته و آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.
نماینده مردم بهشهر در مجلس تصریح کرد: در موضوع تامین واکسن ستاد اجرایی فرمان امام گام های مثبتی را برداشته است و بر اساس آنچه که اعلام شده است در آینده نزدیک واکسن در داخل تامین خواهد شد. قطعا اطمینان مردم به واکسن هایی که در داخل کشور تولید می شود، بیشتر از واکسن های سایر کشورها می باشد.
شریعتی در پایان تاکید کرد: باید با پشتیبانی از مسیر تولید واکسن در داخل کمک کنیم تا هرچه سریع تر به واکسن این بیماری دست یافته و جلوی شیوع این بیماری را بگیریم. تمام بخش ها لازم است که در این مسیر همکاری ویژه ای داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن