Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس افزایش مشارکت مردم در انتخابات با افزایش تنوع سیاسی نامزدها

افزایش مشارکت مردم در انتخابات با افزایش تنوع سیاسی نامزدها

b_150_150_16777215_00_images_Fallahi51.jpg

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری با تنوع نامزدها از نظر افکار و دیدگاه سیاسی به طور حتم افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حجت الاسلام احمدحسین فلاحی اظهار داشت: البته تنوع دیدگاه و سلیقه سیاسی نامزدها براساس قانون و تایید مراجع ذیصلاح و شورای نگهبان باید باشد به نحوی که شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه، پرشور و حداکثری در سال ۱۴۰۰ باشیم.
وی با بیان اینکه مشارکت مردم باید آگاهانه، خردمندانه و با بصیرت باشد، تصریح کرد: حضور مردم در پای صندوق های رای با علم و آگاهی و شناخت دقیق افراد باشد تا نتیجه این مشارکت گسترده و حداکثری منجر به بهترین انتخاب با هدف آینده ای بهتر برای ایران اسلامی و رشد و توسعه همه جانبه و پایدار کشور و خدمت رسانی بهینه و مطلوب به اقشار مختلف جامعه شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: میزان مشارکت و انتخابات مردم در انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای علاوه بر ارتقای جایگاه ایران در جهان، نشانه مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اینکه یکی از مولفه های مهم در میزان مشارکت و همچنین انتخاب درست، توجه به رهنمودها و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: : تبیین دقیق و درست آرمان های انقلاب و همچنین دستاوردها، پیشرفت ها و توانمندی های ایران اسلامی در ۴۲ سال گذشته  از جمله اقداماتی است که در میزان مشارکت و همچنین انتخاب صحیح مردم بسیار موثر است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مقایسه سطح رشد، توسعه و تعالی ایران اسلامی در بخش ها و حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی با کشورهای منطقه از جمله عربستان و حتی مصر به خوبی نشان دهنده رشد و پیشرفت چشمگیر کشور در ۴ دهه اخیر است.
حجت الاسلام فلاحی اظهار داشت: البته در مسیر آگاهی بخشی به مردم برای انتخاب درست، باید از تخریب افراد و زیرسئوال بردن تلاش و خدمات دولتمردان و مسوولان به جد پرهیز کنیم چراکه تخریب افراد به هیچ عنوان موجب کسب موفقیت و رشد و پیشرفت نمی شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقاد سازنده و مطالبه گری براساس انصاف و قانون تنها راهکار رفع مشکلات برای تامین رفاه و آسایش مردم است، گفت: حضور افراد توانمند، شناخته شده و دارای توان مناسب برای مدیریت کشور به عنوان نامزد انتخابات به طور قطع منجر به حضور گسترده و حداکثری مردم خواهد شد.
وی با اشاره به برخی تحلیل های سیاسی در پیش بینی مشارکت پایین مردم در انتخابات ۱۴۰۰، تصریح کرد:  مشارکت حداکثری در انتخابات مهمترین عامل برای اقتدار کشور در سطح ملی و معادلات بین‌المللی است چراکه نتیجه مشارکت گسترده و آگاهانه مردم، انتخابی درست در مسیر اداره امور کشور و زمینه سازی برای رشد و پیشرفت همه جانبه خواهد شد.
به گفته وی، میزان مشارکت مردم در انتخابات تاثیر قابل توجهی در بهبود شرایط و همچنین ارتقای سطح عظمت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه منطقه ای و جهانی، افزایش امنیت ملی و رونق اقتصاد و بهبود معیشت دارد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن