Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس مشکلات معیشتی مردم ناشی از سوء مدیریت است

مشکلات معیشتی مردم ناشی از سوء مدیریت است

b_150_150_16777215_00_images_Fallahi51.jpg

نماینده مردم همدان در مجلس قانون اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها را اجرایی برشمرد و گفت: دولت اگر از این قانون تخطی کند باید پاسخگو باشد چرا که مذاکره برای رفع کامل تحریم‌ها بود نه برای اینکه سرگرم شویم.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی با بیان اینکه در این برهه از زمان و با توجه به مشکلات موجود در جامعه باید مردم پا به پای ولی جامعه ایستادگی کنند اظهار داشت: هر چه در برابر دشمن عقب نشینی کنیم دشمن جلوتر می‌آید.

وی با تأکید براینکه منطق دین ما این است که در برابر دشمن عقب نشینی نکنیم افزود: آنچه مسلم است جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی در برابر اوست.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ایستادگی مردم در صحنه و خواست آنها برای استفاده از فناوری هسته‌ای را عامل پیشرفت صنعت هسته‌ای کشور دانست و عنوان کرد: نتیجه شعار مردم مبنی براینکه "انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست" سبب شد چرخ سانتریفیوژها بچرخد.
وی قانون اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها را اجرایی برشمرد و تصریح کرد: دولت اگر از این قانون تخطی کند باید پاسخگو باشد چرا که مذاکره برای رفع کامل تحریم‌ها بود نه برای اینکه سرگرم شویم.
فلاحی با اشاره به اینکه کشور ایران کشور ثروتمندی است اظهار داشت: مشکلات معیشتی و اقتصادی که در حال حاضر در جامعه وجود دارد ناشی از سوء مدیریت و بی تدبیری برخی مدیران است.
این مقام مسئول مطرح کرد: در همدان نیز به دلیل درست مدیریت نکردن اقلام معیشتی متأسفانه مردم دچار مشکل هستند که همه این مشکلات نیز ناشی از سوء مدیریت  است.
وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری باید تحریم‌ها خنثی شود، اظهار داشت: همانطور که در صنایع نظامی خود کفا شده‌ایم باید در باقی عرصه‌ها نیز خودکفا شده و تحریم‌ها را خنثی کنیم.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس عنوان کرد: در حوزه اقتصاد، تفکر لیبرال به جای تکیه به توان داخلی،  تمام وقت کشور را صرف مذاکره کرده است به همین دلیل در حالیکه ما در دنیا رتبه اول منابع طبیعی و نیروی انسانی را داریم متأسفانه در استفاده از آن در رتبه آخر هستیم.
وی با بیان اینکه در کشور ایران تنها در بخش معدن ظرفیت اشتغال برای 21 میلیون نفر وجود دارد گفت: تمام همت و تلاش مجلس معطوف رفع مشکلات مردم است پس هرجا که مجلس مورد هجمه قرار می‌گیرد، بدانید قطعا مجلس جلوی فسادی را گرفته است.
فلاحی همچنین ارتباط دوستانه و بیشتر با کشورهای همسایه را از دیگر راه‌های فعال سازی اقتصاد کشور برشمرد و افزود: در حال حاضر می‌توان از بازار پاکستان, عراق و افغانستان برای صادرات تولیدات داخلی کشور نهایت استفاده را برد./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن