Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس ثبت‌نام ۵۷ نفر در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه بهار و کبودرآهنگ

ثبت‌نام ۵۷ نفر در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه بهار و کبودرآهنگ

b_150_150_16777215_00_images_Entekhabat_entekhabat-ray1.jpgفرماندار شهرستان بهار از نام نویسی ۵۷ نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه «بهار و کبودراهنگ» در سه روز نخست ثبت‌ نام خبر داد و گفت: فرآیند ثبت نام ۴۵ داوطلب قطعی شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، احسان قنبری افزود: ۲ تن از داوطلبان نمایندگی مجلس خانم و سه تن از آنها روحانی هستند همچنین نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ بین ۳۳ تا ۶۰ سال سن دارند.
وی با بیان اینکه بیشتر داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ دارای مدرک فوق لیسانس هستند افزود: ۲ تن از داوطلبان با حضور در وزارت کشور برای حضور در  حوزه انتخابیه «بهار و کبودراهنگ» نامنویسی کردند.
رییس حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ اظهار داشت: شماری از داوطلبان به صورت غیرحضوری ثبت نام کردند که باید در ادامه برای تکمیل فرایند نام نویسی به فرمانداری مراجعه کرده و کد دریافت کنند در غیراینصورت ثبت نام آنها قطعی نیست.
وی خاطر نشان کرد: کار نام نویسی نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ تا ۱۴ فروردین ادامه دارد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن