Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس وعده‌های توخالی کاندیداها توهین به مردم است

وعده‌های توخالی کاندیداها توهین به مردم است

b_150_150_16777215_00_images_Entekhabat24.jpg

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وعده‌هایی که توخالی و پوچ کاندیداهای ریاست جمهوری توهین به مردم است. کاندیداها به جای دادن وعده‌های توخالی به فکر مشکلات معیشتی مردم باشند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، فداحسین مالکی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: اخیرا مقام معظم رهبری بیاناتی درباره‌ی انتخابات مطرح کردند. ایشان شفاف و واضح رهنمودهایی را داشتند محور بر این موضوع بود که کاندیداها مباحث‌شان منطبق با واقعیات روز جامعه باشد از نظر رهبری مهم‌ترین موضوع حل مشکلات معیشتی مردم است تا جایی که ایشان فرمودند کاندیداها مباحث جناح‌ها را در حاشیه قرار داده و توجه به بهبود وضعیت معیشتی مردم و رفع گرفتاری‌شان اولویت قرار دهند.
وی ادامه داد: زمانی کاندیداها می‌توانند توجه به وضعیت معیشتی مردم را به عنوان یک اولویت دنبال کنند که پیگیر مسائل حاشیه‌ای نباشند. نمونه بارز آن دادن وعده‌هایی است که محقق نمی‌شود پیش از این در انتخابات گذشته هم شاهد وعده‌های این چنینی بودیم که نتیجه‌ای نداشت. اکنون این وعده‌های توخالی برای مردم روشن شده و جایگاهی ندارد.
نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دادن وعده‌های پوچ و توخالی کاندیداها توهین به مردم است ملت ما فهیم، باهوش و با درک بالاست که واقعیات را می‌داند. پس به مردم مشکلات را بگویید.
وی ادامه داد: مشکلاتی همچون تورم، گرانی و تحریم‌های آمریکا به جای خود است، اما رئیس جمهور آینده باید به دنبال حذف خودتحریمی باشد بدان معنا که خودمان برای خودمان مشکل ایجاد نکنیم. همه چیز را نباید ربط به تحریم آمریکا داد نمونه بارز آن افزایش چند برابر قیمت مرغ و یا تولیدات داخلی است که هیچ ارتباطی به تحریم آمریکا ندارد، پس به جای هر چیزی راهکار ارائه شود تا مردم بدانند چه‌طور می‌خواهند مشکلات را حل کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: باید ظرفیت‌ها احصاء شده و صادقانه با مردم صحبت کنند قطعا مردم قبول می‌کنند وگرنه حرف‌های حاشیه‌ای و وعده‌های بی‌خود و بی‌جهت مورد قبول مردم نخواهد بود و حتی توهین به ملت است./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن