Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس حضور بیشتر مردم در انتخابات سرعت رفع مشکلات را افزایش خواهد داد

حضور بیشتر مردم در انتخابات سرعت رفع مشکلات را افزایش خواهد داد

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi58.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه تعداد آراء بیشتر باشد و حضور پرشورتری را در انتخابات شاهد باشیم سرعت رفع مشکلات کشور نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی‌بابایی در آیین افتتاحیه ستاد مرکزی حامیان آیت‌الله رئیسی در همدان با بیان اینکه برای ساختن کشور باید همه در کنار هم باشیم، اظهار کرد: دولتی باید سرکار بیاید که رضایت عمومی مردم را جلب کند.

وی با بیان اینکه در کشور ما، مسئولان باید در مسئولیت خود صادق باشد و همچون مردم زندگی کند و کنار مردم باشد، خاطرنشان کرد: من در 40 سال گذشته نه خودم و نه خانواده‌ام حتی یک ریال کار اقتصادی نکرده‌ام؛ کار من معلمی بوده است و با اینکه فرزندانم مدرک دکتری دارند استخدام نیستند.

حاجی بابایی با تأکید بر اینکه برخی به محض مسئولیت، از موقعیت سوء استفاده می‌کنند، یادآور شد: برخی افراد نیز انسان های خوبی هستند اما کاربلد نیستند در صورتی که فردی که مسئولیتی می‌پذیرد باید شب و روز کار کند؛ کسی که برای خود کارخانه‌ای راه‌اندازی نکرده، شبانه‌روز برای مردم کار می‌کند

وی ادامه داد: 56 طرح ملی بزرگ در همدان در حال اجراست و یک نهضت در استان شکل گرفته و اعتقاد من این است که سرمایه استان برای مردم است و باید برای آنها هزینه شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من از سال 1360 با آیت‌الله رئیسی آشنا هستم، یادآور شد: ایشان در 20 سالگی به عنوان دادستان در همدان حضور داشت و سالم زندگی و فعالیت کرد و توان اینکه سلامت را سرلوحه کار خود قرار دهد، دارد؛ این به این معنی نیست که با حضور ایشان تمام مشکلات اقتصادی حل خواهد شد اما باید همه کمک کنیم که حل شود.

حاجی بابایی با تأکید بر اهمیت حضور مردم پای صندوق های رأی، یادآور شد: تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی را قبول داریم اما باید این را در نظر گرفت که ایران در بخش‌های مختلف از کشورهای قدرتمند است.

وی همچنین تصریح کرد: برخی خانواده‌ها زندگی سختی دارند اما راهکار رفع مشکل این نیست که وضعیت را رها کنیم؛ برخی کشورهای غربی به دنبال این هستند که امنیت مردم به خطر بیفتد اما باید کنار هم به رفع این مشکلات کمک کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران در طول تاریخ بهترین مردم دنیا بوده اند، اظهار کرد: وقتی طرح‌های بزرگ برای مردم اجرا می‌شود، موجب خرسندی ماست.

وی در ادامه یادآور شد: اگر من با آراء مردم قدرت پیدا کردم و چندین سال است که در مجلس حضور دارم، برای مردم کار می‌‎کنم و معتقدم دولت جدید و شورای شهر جدید نیز باید این گونه باشند و برای مردم کار کنند.

حاجی بابایی با تأکید بر اینکه مردم به شهری نیاز دارند که به آن افتخار کنند، گفت: کسانی که با آراء مردم قدرت پیدا می‌کنند باید توجه لازم را به این موضوع داشته باشند.

وی با بیان اینکه ستادهای مختلفی برای انتخابات شکل گرفته است، یادآور شد: هرچه ستادها بیشتر باشد و به تبع آن آراء افزایش یابد سرعت حل مشکلات مردم نیز افزایش خواهد یافت و مشکلاتی همچون معیشت و تحریم‌ها و مسائلی از این قبیل سریع‌تر رفع خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همه مردم با هم هستند و کسی حق ندارد از دیگری بپرسد که چرا در دوره قبل به فردی دیگر رأی داده‌اند و امروز به فردی دیگر؛ باید دست تمام کسانی که رأی می‌دهند بوسید.

وی افزود: مشکلات با افراد را نباید وارد انتخابات کنیم و باید ما باشیم تا بتوانیم برای آینده روشن قدم برداریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن