Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۴ شهید گمنام در استان همدان

تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۴ شهید گمنام در استان همدان

 

b_150_150_16777215_00_images_shahid.soriye785.jpgنماینده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در همدان از تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر چهار شهید گمنام همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) در استان همدان خبر داد.

 

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، بهرام دوست‌پرست با بیان اینکه همدان در سال‌های دفاع مقدس از استان‌های پیشرو در دفاع از میهن اسلامی بوده و ۸ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، اظهار داشت: نهم مرداد ماه امسال مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مردم استان همدان پیکر پاک ۴ شهید دوران دفاع مقدس را در آغوش می‌گیرند.

وی افزود: این شهدای گمنام از شهدایی هستند که هفته گذشته از مرزهای جنوب و غرب وارد کشور شدند.

نماینده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در همدان عنوان کرد: در مراسمی پیکر پاک دو شهید والامقام در اردوگاه ابوذر همدان، یک شهید در حوزه علمیه نهاوند و یک شهید در فرماندهی انتظامی استان همدان به خاک سپرده می‌شود.

دوست‌پرست با بیان اینکه جزئیات مراسم استقبال و تشییع شهدا در استان همدان به زودی اعلام خواهد شد، گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای استقبال از این شهدا در حال انجام است.

نماینده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در همدان اضافه کرد: استان همدان دارای ۱۴۷ شهید گمنام خاکسپاری شده در ۴۷ نقطه است که با خاکسپاری این ۴ شهید گمنام تعداد شهدای گمنام استان همدان به ۱۵۱ شهید در ۵۰ نقطه افزایش می‌یابد.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن