Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی خروج خودروهای بومی از همدان ممنوع است

خروج خودروهای بومی از همدان ممنوع است

b_150_150_16777215_00_images_safar.jade520.jpg

رییس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به شرایط استان همدان به لحاظ رنگ بندی کرونایی و تغییر بیشتر شهرستان ها از وضعیت زرد به نارنجی و قرمز، خروج خودروهای با پلاک بومی از این استان براساس مصوبات ستاد ملی کرونا ممنوع است و پلیس مانع از خروج خودروها خواهد شد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، درحال حاضر از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، «نهاوند و تویسرکان» در وضعیت قرمز، «همدان، کبودراهنگ، فامنین، رزن، درگزین و ملایر» در شرایط نارنجی و «اسدآباد و بهار» نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
سرهنگ «رضا عزیزی» روز دوشنبه با اشاربه اعمال محدودیت های جدید تردد در سطح استان اظهار داشت: نیروهای پلیس راه در مبادی خروجی های استان همدان مستقر شده و ضمن ممانعت از خروج خودروهای با پلاک بومی نسبت به اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی با هدف پیشگیری از همه گیری ویروس اقدام می کنند.
وی افزود: علاوه بر تیم های پلیس راه، دوربین های هوشمند نظارتی جاده ها و محورهای ارتباطی سطح استان همدان نیز هرگونه تخلف در خصوص محدودیت های تردد را با هدف اعمال قانون، ثبت و ضبط می کنند.
رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: علاوه بر این ورود خودروها به استان همدان نیز با حضور عوامل پلیس راه در مبادی ورودی استان کنترل می شود و محدودیت های تردد نیز براساس رنگ بندی استان ها اعمال خواهد شد.
به گفته سرهنگ عزیزی، جریمه خروج خودرو پلاک بومی از استان همدان ۵۰۰ هزار تومان است که ثبت تخلف و جریمه خودورها از طریق استقرار تیم های پلیس راهور و همچنین دوربین های هوشمند نظارتی اعمال می شود./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن