Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی پلمپ یک ماهه در انتظار واحدهای صنفی بی‌اعتنا به محدودیت‌ها

پلمپ یک ماهه در انتظار واحدهای صنفی بی‌اعتنا به محدودیت‌ها

b_150_150_16777215_00_images_polop.jpg

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: با توجه به قرار گرفتن ملایر در وضعیت قرمز کرونا و اعمال محدودیت‌هایی مبنی بر تعطیلی مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار به جز مشاغل گروه یک، با واحدهای صنفی متخلف و بی‌توجه به محدودیت‌های جدید کرونا به شدت برخورد و به مدت یک‌ماه پلمب خواهند شد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حسین فارسی در بازدید نظارتی از واحدهای صنفی ملایر و روند اجرای محدودیت‌های جدید کرونا اظهار داشت: با واحدهای متخلف و بی‌توجه به محدودیت‌های جدید با توجه به شرایط بحرانی کرونا، بدون اغماض برخورد می‌شود.
وی با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی‌های مشترک از واحدهای صنفی افزود: در این راستا نظارت و بازرسی حدود ۳۰ تیم از اصناف و دیگر نهادها در طول شبانه‌روز تا خروج ملایر از وضعیت قرمز کرونا و روند نزولی شیوع ویروس و موارد ابتلا و بستری به این بیماری، ادامه دارد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر خواستار همراهی بیشتر اصناف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای محدودیت‌های جدید کرونا شد و تاکید کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون اصناف، کسبه و بازاریان همراهی خوب و متعهدانه‌ای با ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان داشتند که ستودنی است.
فارسی ادامه داد: از چهارشنبه گذشته که ملایر در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت، حدود ۹۹ درصد واحدهای صنفی این شهرستان همراهی لازم را با ستاد مقابله با کرونا و مصوبات این ستاد در راستای اعمال محدودیت‌های جدید مبنی بر تعطیلی مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار به جز مشاغل گروه یک دارند.
وی گفت: در بازدید میدانی که امشب با حضور کمیته امنیت ستاد مقابله با کرونا در ملایر و جمعی از مسوولان محلی از اصناف انجام شد، چهار واحد صنفی بی‌توجه به محدودیت‌های کرونا پس از تذکرهای لازم پلمب شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر همچنین شرایط ابتلا و بیماران بستری در بیمارستان‌های این شهر را نگران کننده دانست و برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا و دورهمی‌های فامیلی و خانوادگی را همچنان مهمترین عامل افزایش شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن در پیک چهارم کرونا عنوان کرد.
فارسی تاکید کرد: در این راستا برگزاری هرگونه مراسم عروسی و عزا مصداق تخلف از مصوبات ستاد کرونا و پروتکل‌های بهداشتی است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
وی پیک چهارم کرونا را خطرناک‌تر از قبل دانست و افزود: مردم باید نسبت به پیک چهارم کرونا حساسیت بیشتری داشته باشند و همچنان زدن ماسک، ماندن در خانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جد مد نظر قرار دهند و یاری‌گر ما و کادر درمان باشند./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن