Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

مطالبات گندمکاران همدانی در صف پرداخت است

مدیرکل غله‌و خدمات بازرگانی استان همدان میزان مطالبات گندمکاران سطح استان همدان را از ابتدای آغاز خرید تضمینی تا ۲۲ تیرماه افزون بر ۲۹۲۱ میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: مطالبات این کشاورزان در رابطه با خرید تضمینی گندم در صف و نوبت پرداخت است.

آمادگی آبفای همدان برای تأمین پساب صنایع استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از تولید سالانه بیش از ۳۵ میلیون مترمکعب پساب در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب استان خبر داد و گفت: در صورت نیاز صنایع استان، آمادگی لازم برای در اختیار قرار دادن پساب مورد نیاز آن‌ها را داریم.

صرفه‌جویی ۴۱۱ هزار و ۷۱۳ مشترک گاز در همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از پرداخت پاداش صرفه‌جویی به ۴۱۱ هزار و ۷۱۳ مشترک گاز در این استان خبر داد.

۲ فروند هواپیما با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ناوگان فرودگاه همدان افزوده می‌شود

رییس جامعه هتلداران همدان و سرمایه‌گذار بخش خصوصی گفت: سه فروند هواپیما در نظر گرفته‌ایم که پس از سپری شدن ارزیابی‌های نهایی، ۲ فروند آنها را خریداری و به ناوگان هوایی فرودگاه همدان اضافه می‌کنیم.

تخصیص ۵۶۰ تن کالای اساسی ویژه نذورات محرم و صفر در همدان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از تخصیص ۵۶۰ تن کالای اساسی ویژه نذورات و مراسم‌های ماه محرم و صفر به این استان خبر داد.

۵۵ درصد از مودیان استان همدان از پرداخت مالیات معاف شدند

مدیرکل امور مالیاتی استان همدان گفت: ۵۵ درصد از مودیان مالیاتی این استان معادل ۵۷ هزار نفر طی یک سال گذشته با پرکردن فرم ماده ۱۰۰ اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات معاف شدند.

بیش از ۴۱۱ هزار مشترک همدانی پاداش صرفه‌جویی دریافت می‌کنند

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از پرداخت پاداش صرفه‌جویی به ۴۱۱ هزار و ۷۱۳ مشترک گاز در این استان خبر داد.

پیش‌بینی تولید ۱۹۵۰۰ تن سیر در همدان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از پیش‌بینی تولید ۱۹ هزار و ۵۰۰ تن سیر در مزارع همدان خبر داد.

کشف و معدوم سازی ۱۸۴ کیلوگرم مواد دامی فاسد در همدان

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان گفت: ۱۸۴ کیلوگرم مواد دامی فاسد در راستای تامین سلامت و ارتقای سطح بهداشت عمومی جامعه طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ضبط و معدوم شد.

پیش‌بینی تولید ۷۵۰۰ تن ماهی در همدان

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: طبق پیش‌بینی‌ها میزان ماهی تولیدی تا پایان امسال در استان از مرز ۷۵۰۰ تن عبور می‌کند که در مقایسه با تولید ۶۹۰۰ تنی در سال گذشته حدود ۱۰ درصد رشد خواهد داشت.

پیش‌بینی پرورش و تولید ۴۰۰ هزار قطعه زالو در همدان

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان از پیش‌بینی تولید و پرورش ۴۰۰ هزار قطعه زالو در واحدهای پرورش زالو این استان تا پایان سال‌‎جاری خبر داد.

محکومیت هفت میلیاردی تاوان قاچاق لاستیک دولتی در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از جریمه هفت میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریالی یک واحد صنفی عرضه لاستیک دولتی در همدان برای خرید و فروش ۳۶۸ حلقه لاستیک خودروی سبک بر خلاف ضوابط تعیینی دولت خبر داد.

شناسایی ۶۵۹ مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در همدان

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از شناسایی ۶۵۹ مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.