Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

فرودگاه همدان ایستگاه پروازی اعزام حجاج است/ حجاج به شایعات توجه نکنند

اداره‌ کل روابط‌عمومی استانداری همدان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فرودگاه همدان ایستگاه پروازی اعزام حجاج است و حجاج همدانی به شایعات توجه نکنند.

سرمایه‌گذاران چینی‌ پای اجرای پروژه‌های بزرگ ملی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از تمایل چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بزرگ ملی خبر داد.

علل فتح خرمشهر تبیین شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: متولیان باید به صورت ویژه به تبیین علل و عوامل فتح خرمشهر بپردازند.

ضرب‌الاجل دادستانی برای آزادسازی حریم رودخانه‌های همدان

دادستان همدان با تعیین ضرب الاجل برای آزاد سازی حریم رودخانه ها گفت: آب منطقه ای سرعت خود را در انجام عملیات آزادسازی رودخانه های همدان باید بیشتر کند.

کشاورزان از نرخ خرید تضمینی گندم رضایت ندارند/لازمه اصلاح قیمت گندم ارائه متمم بودجه است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با بیان اینکه دولت باید در گام اول در قالب متمم بودجه اعتبار لازم را برای مابه‌التفاوت قیمت خرید تضمینی گندم در نظر بگیرد،گفت: خوشبختانه با توجه به میزان مناسب بارش‌ها کشاورزان کشت خوبی داشته‌اند اما از نرخ اعلامی خرید تضمینی گندم رضایت ندارند.

حدود ۱۶ هزار شاکی در همدان از حق خود گذشتند

رییس کل دادگستری استان همدان گفت: به دنبال فعالیت طرح معتذرین در ۴۸ ماه گذشته، متهمان برای عذرخواهی از شاکیان خود پیشقدم شدند که نتیجه آن رضایت ۱۵ هزار و ۹۰۴ شاکی بود.

افزایش سه برابری اعتبارات همدان از نفت

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از افزایش سه برابری اعتبارات همدان از سهم سه درصد نفت خبر داد و گفت: مبلغ این سهم سال گذشته 224 میلیارد تومان بود که امسال به 570 میلیارد تومان رسید که نوید رشد مناطق محروم را می‌دهد.

تخریب و افترا به مجلس از سیاست‌های طراحی شده دشمن علیه نظام است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب، تهمت، افترا و دروغ ناروا به مجلس سیاست هایی است که علیه نظام توسط مراکز جاسوسی دشمن طراحی شده است.

آزادی ۸۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در همدان به نیابت از شهدا

دبیر اجرایی کنگره ملی ۸ هزار شهید استان همدان گفت: طی یک سال گذشته ۳۹۷ زندانی غیر عمد در استان همدان به نیابت از شهدا آزاد شده‌اند و تلاش داریم این تعداد را به ۸۰۰ نفر برسانیم.

لزوم بازنگری قوانین برای حمایت از نیروهای انتظامی در مقابله با اوباش

نماینده مردم همدان در مجلس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای امنیت تاکید کرد: به امنیت نیروهای امنیتی و انتظامی توجه شود و اقتدار به آن ها بازگردانده شود.

همدان با آمارهای غیرواقعی از لیست استان‌های محروم خارج شده است

نماینده مردم همدان در مجلس با تأکید بر اینکه در شاخص‌های‌ محرومیت باید تجدیدنظر شود، گفت: همدان براساس برآوردهای اشتباه گذشته از لیست استان‌های محروم خارج شده که باید در این زمینه تجدیدنظر شود.

انتقاد سرمدی از تعیین نرخ خرید تضمینی گندم

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند تعیین نرخ خرید تضمینی گندم گفت: نرخ ۱۵ هزار تومانی به قاچاق در خرید گندم دامن ‌زده و گندمکاران را با مشکل مواجه می کند کما اینکه در برخی از نواحی جنوب گندم با قیمت ۳۰ هزار خریداری می شود.

آقای فاطمی امین صندلی وزارت آنقدر ارزش ندارد که به هر کس تهمت بزنید/ فرافکنی ممنوع؛ مافیا را معرفی کنید

نماینده ملایر گفت: آقای فاطمی امین میز و صندلی وزارت آنقدر ارزش ندارد که به هرکس تهمت بزنید. شما اعلام کردید مافیا پشت این موضوع است. مافیا کیست این مافیا را معرفی کنید.