Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی اجرای طرح راهداری محوری در همدان

اجرای طرح راهداری محوری در همدان

b_150_150_16777215_00_images_gardane.jpg

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از اجرای طرح راهداری محوری در جاده های استان خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، صفر صادقی راد هدف از اجرای این طرح را تسریع در طرح‌های راهداری بیان کرد و گفت: طرح راهداری محوری با هدف هم افزایی و بهره‌وری بیشتر از نیروهای راهداری با مرکزیت یکی از شهرستان‌ها و مشارکت شهرستان‌های همجوار و اولویت بندی انجام می‌شود.

وی افزود: طرح راهداری محوری در مرحله نخست در محورهای پرتردد و شریانی استان همدان با سرعت و پیشرفت مناسبی در حال اجراست.

صادقی راد، عملیات راهداری در این طرح را شامل تعریض و اصلاح راهها، لکه گیری، درزگیری، حذف چاله و خرابی آسفالت، اصلاح پیچ، رفع نقاط حادثه خیر و مواردی از این قبیل برشمرد.

مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد: ایمن سازی راه‌های ارتباطی، تسطیح جاده‌ها، شانه‌سازی حاشیه راه، اصلاح شیب شیروانی، آزادسازی حریم راه‌ها و پاک‌سازی آن‌ها از مهمترین وظایف طرح راهداری محوری است.
این مسئول ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.
صادقی راد یادآور شد: طرح راهداری محوری با مشارکت ۲۸۰ دستگاه ماشین آلات و ۲۵۰ نفر از نیرو‌های راهداری استان همدان در حال اجراست.
استان همدان در مجموع دارای پنج هزار و ۴۳۸ کیلومتر راه ارتباطی است و در مسیر چند کریدور منطقه‌ای، آسیایی و بین المللی قرار دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن