Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا کاهش سرنشینان تاکسی در همدان

کاهش سرنشینان تاکسی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_taxi2142.jpgرئیس شورای اسلامی شهر همدان از اجرای طرح دو سرنشین در صندلی عقب تاکسی‌های درون شهری همدان خبر داد و گفت: حضور سه سرنشین در صندلی عقب تاکسی ها ممنوع است.

به گزارش "همدان نیوز"، کامران گردان اظهار کرد: به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمامی تاکسی‌های فعال در سطح شهر همدان موظف هستند با ۳۰ درصد ظرفیت خود دو سرنشین در صندلی عقب و یک سرنشین در صندلی جلو خودرو سوار کنند.

وی ادامه داد: اجرای این طرح علاوه بر اینکه از طریق بازرس‌های سازمان تاکسیرانی کنترل می‌شود از سوی مردم نیز رعایت شده و تاکسیران‌ها نیز ملزم به رعایت آن هستند، علاوه بر این نرخ کرایه تاکسی‌ها مانند قبل است و نرخ سال ۹۹ نیز به زودی اعلام خواهد شد.

گردان در پایان بیان کرد: براساس تصمیم ستاد مقابله با کروناویروس استان، عدم تردد خودروهای شهری همدان در سطح شهر تا ۳۰ فروردین ماه تمدید شده است بنابراین فعالیت و تردد هر گونه تاکسی‌ون و اتوبوس ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری ممنوع است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پایان خاطرنشان کرد: در مدت ایجاد محدودیت برای فعالیت تاکسی های ون، تعدادی از تاکسی‌های مازاد در مناطق فعالیت آنها مشغول به کار شده‌اند./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن