Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی کمک ۱۰ میلیاردی همدانی‌ها به نیازمندان در جشن نیکوکاری

کمک ۱۰ میلیاردی همدانی‌ها به نیازمندان در جشن نیکوکاری

b_150_150_16777215_00_images_nikookari.png

مدیرکل کمیته امداد استان همدان از کمک ۱۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون‌تومانی مردم نوع‌دوست استان به جشن نیکوکاری طی امسال خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، پیمان ترکمانه بیان کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تمهیدات اندیشیده شده، در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری از طریق فضای مجازی و روش‌های پرداخت الکترونیکی برگزار شد که مردم نوع‌دوست همدان، مشارکت چشمگیری در کمک‌رسانی به محرومان و نیازمندان داشته‌اند.
وی با اشاره به روش‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان، بیان داشت: امسال در شبکه شاد این موضوع ارائه و بارگذاری شد تا دانش‌آموزان بتوانند کمک‌های خود را ارائه کنند و مردم خیر همدانی با مراجعه به مراکز نیکوکاری در مساجد، دفاتر کمیته امداد و درگاه کمیته امداد کمک‌های خود را اهداء کردند.
ترکمانه اظهار کرد: جشن نیکوکاری سال ۹۹ در آستانه سال نو و بهار طبیعت باهدف کمک به افراد بی‌بضاعت و به‌منظور کمک به تأمین اقلام شب عید نیازمندان با شعار " عیدی برای همه"در روزهای ۱۴ لغایت ۲۱ اسفندماه سال ۹۹ اجرا شد و میزان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۹۵ در صد رشد داشته است.
وی همچنین ادامه داد: از کمک‌های جمع‌آوری‌شده ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان به‌صورت نقد و ۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به‌صورت کالا بوده است.
ترکمانه در پایان میزان کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن نیکوکاری سال گذشته را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن