Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی چرا بانک‌های همدان درمورد وام 10میلیونی ازدواج اطلاع رسانی نمی‌کنند؟

چرا بانک‌های همدان درمورد وام 10میلیونی ازدواج اطلاع رسانی نمی‌کنند؟

b_150_150_16777215_00_images_vam.ezdevaj258.jpgمعاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: بانکهای استان در پرداخت وام ازدواج باید جدیت بیشتری داشته باشند اما در حال حاضر درموردوام 10میلیونی ازدواج اطلاع رسانی مناسبی ندارند.

به گزارش "همدان نیوز"، اسداله ربانی مهر اظهار داشت: در سال 93 و 94 با پیگیری و تاکیدات استاندار محترم و پیگیری موضوع وام ازدواج در ستاد ساماندهی امور جوانان بیش از 170 میلیارد تومان وام ازدواج از سوی بانکهای استان پرداخت شده است که استان همدان یکی از 3 استان برتر کشور در پرداخت وام ازدواج دراین دوسال  بوده است .

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: بانکـهای استان باید در مورد پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج زوج های جوان اطلاع رسانی کنند و تا کنون اطلاعاتی در این زمینه از سوی بانکهای استان داده نشده است در حالی که در تعداد زیادی از استانها پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج آغاز شده است و اخیراً بانک مرکزی اعلام کرد که همه بانکها باید در پرداخت وام 10 میلیونی در همه استان ها و شهرهای سراسرکشور اقدام کنند.

ربانی مهر ادامه داد: جوانان در حوزه ازدواج مشکلات زیادی دارند که یک مورد آن مسائل اقتصادی است و با پرداخت وام ازدواج به موقع به زوج های جوان بخش کوچکی از مشکلات آنها می تواند قابل حل باشد هر چند همه مشکلات ازدواج تنها در بحث وام ازدواج خلاصه نمی شود .

وی در پایان یادآور شد: البته بعضی بانکهای استان به صورت انفرادی و محدود وام های 10 میلیونی پرداخت کردند اما در این زمینه گزارشی اعلام نشده و هماهنگی لازم در جهت پرداخت آن وجود ندارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن