Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری

دفتر موسیقی وزارت ارشاد محدودیت‌ها و نظارت‌ها را کاهش می‌دهد

مطالعه بیشتر...دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای از آغاز تغییرات در ساز و کار فعالیت تخصصی خود خبر می‌دهد.

جزئیات تعطیلی دبستانی‌ها در پایان اردیبهشت ماه

مطالعه بیشتر...معاون رسانه مرکز اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، چنانچه دانش‌آموزان مدارس ابتدایی، ارزشیابی را به اتمام رسانده باشند، می‌توانند به مدرسه نروند.

راه اندازی استودیو شبکه شما برای پوشش «همدان2018»

مطالعه بیشتر...معاون اموراستان‌های سازمان صداوسیما با بیان اینکه اجلاس‌های بین المللی آبروی ایران است و برای بهتر برگزار شدن آن‌ها صدا و سیما کمک می‌کند، گفت: "شبکه شما" برای پوشش اخبار رویداد همدان ۲۰۱۸، در همدان استودیو راه‌اندازی کند.

اختتامیه جشنواره فیلم رشد در همدان

مطالعه بیشتر...

۴۷ جشنواره بین المللی فیلم رشد که از ۲۶ فروردین آغاز شده بود امروز پایان یافت.

امروز اطلاع رسانی، متناسب با نیاز جامعه نیست

مطالعه بیشتر...

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: اقدامات بسیار موثری در حوزه اقتصادی، عمرانی و اجتماعی در استان انجام شده، ولی اطلاع رسانی آن متناسب با نیاز جامعه نیست.

مراسم بزرگداشت شهید «علی صیادشیرازی» در همدان برگزار می‌شود

مطالعه بیشتر...

مراسم بزرگداشت نوزدهمین سالگرد شهادت سپهبد شهید «علی صیادشیرازی» در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد.

تور گردشگری مذهبی در همدان راه اندازی می شود

مطالعه بیشتر...

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: تور گردشگری مذهبی از پنجم فروردین سال ۹۷ با هدف معرفی بقاع شاخص و موقوفات این استان به مسافران داخلی و خارجی راه اندازی می شود

فرماندار نهاوند:

مردم در برابر آسیب زنندگان به محیط زیست احساس مسئولیت کنند

مطالعه بیشتر...

فرماندار شهرستان نهاوند : هر کدام از شهروندان ما باید در برابر کسانی که به محیط زیست و فضاهای سبز ضربه می زنند احساس مسئولیت کنند

فرماندار شهرستان اسدآباد:

اعضای هیئت‌امنای بنیاد سیدجمال‌الدین‌اسدآبادی در حال بازنگری هستند

مطالعه بیشتر...

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: باتوجه به تغییر و تحول در اعضای هیئت‌امنای بنیاد سیدجمال‌الدین‌اسدآبادی باید این اعضا مجددا مورد چینش و بازنگری قرار گیرند.

کاشت ۳۰ اصله نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی توسط روابط عمومي هاي استان

مطالعه بیشتر...مراسم گرامیداشت هفته منابع طبيعي و روز درختکاری با کاشت ۳۰ اصله نهال توسط جمعي از مديران روابط عمومي هاي استان در كنار يادمان شهداي  گمنام پارك مردم برگزار شد.

به گزارش "همدان نیوز"، دبير شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان در حاشیه این مراسم گفت: يكي از وظايف روابط عمومي ها، فرهنگسازي و آگاهي بخشي  است و فرهنگ حفاظت از منابع طبيعي و محيط زيست و آگاهي از مخاطرات از بين رفتن فضاي سبز و طبيعت، هدف اجراي اين برنامه بوده است.

اسدالله رباني مهر با تقدير از حضور مديران روابط عمومي هاي استان در اين برنامه، افزود: همدان سال آينده ميزبان رويدادهاي مهم ملي و بين‌المللي است و روابط عمومي ها، ضمن بهره گيري از اين فرصت براي معرفي استان، در اين برنامه‌ها نقش فعالي خواهند داشت.

وي اضافه كرد: برنامه هايي براي روابط عمومي ها در رويداد همدان 2018 پيش بيني شده كه بر اساس برنامه ريزي انجام شده اجرا خواهد شد.

 گفتنی است این برنامه با مشارکت سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری همدان و شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همدان برگزار شد.

همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، صورت گرفت:

استقبال پرشور از طرح ملی کتابخانه‌گردی در همدان

مطالعه بیشتر...

طرح ملی کتابخانه‌گردی همدان با استقبال پرشور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی برگزار شد.

امام جمعه همدان:

چهارشنبه سوری سنتی غلط است

مطالعه بیشتر...

امام جمعه همدان با اشاره به مشکلات چهارشنبه آخر سال، گفت: مردم ما مردمی فهیم هستند و عده ای نا آگاه نباید با ترقه بازی و ایجاد مزاحمت نظم عمومی را بر هم بزنند زیرا کوچک ترین صدای انفجار حق الناس محسوب می شود.

کاشت 50 اصله نهال به یاد 50 شهید در شهرستان همدان

مطالعه بیشتر...

روز پنجشنبه17 اسفند ماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و رئئی بنیاد شهرستان همدان، مسئولین به مناسبت هفته منابع طبیعی 50 اصله درخت به نام ۵۰شهید همدان در تپه مصلی کاشته شد