Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری

همدان در راس صنایع دستی دنیا قرار دارد

مطالعه بیشتر...

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با تأکید بر اینکه همدان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران به شمار می رود، اظهار داشت: همدان قابلیت این را دارد که یکی از مقاصد مطرح در صنعت گردشگری باشد.

افزایش ورود گردشگران به همدان

مطالعه بیشتر...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برگزاری نمایشگاه های فاخر اجلاس جهانی گردشگی و برنامه هایی از این قبیل نشاطی ویژه به گردشگری ایران می دهد و مجال برقراری ارتباط بیشتر با کشورهای جهان را فراهم می کند تا ظرفیت ها را بیشتر بشناسیم و گام های هدفمند برای توسعه پایدار برداریم.

همدان روی خط گردشگری جهان

مطالعه بیشتر...

چهلمین اجلاس جهانی گردشگری با حضور اعضای این سازمان از سراسر دنیا در محل استانداری همدان در حال برگزاری است.

نیکبخت درخواست کرد

راه اندازی دفتر اجلاس جهانی گردشگری در همدان

مطالعه بیشتر...

استاندار همدان با بیان اینکه استان آمادگی خود را جهت برقراری ارتباطات در تمامی زمینه ها با کشورهای سازمان جهانی گردشگری اعلام می‌دارد، خاطرنشان کرد: تقاضا دارم دبیر کل سازمان موافقت خود را برای استقرار دفتر منطقه ای سازمان در همدان اعلام و با حضور خود این دفتر را افتتاح نماید.

حضور 55 گروه نمایشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان

مطالعه بیشتر...دبیر اجرایی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از شرکت 55 گروه نمایشی در این دوره از جشنواره خبر داد.

محسن ابراهیم‌زاده در همدان به روی سن می‌رود

مطالعه بیشتر...محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ یکشنبه 25 آذر در همدان کنسرت برپا می کند.

دستیار ویژه رئیس جمهور:

همدان مدل شادی و نشاط برای کودکان شود

مطالعه بیشتر...دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با اعضای شورای سیاستگذاری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که با شعار کودک و حقوق شهروندی و اجتماعی از ۲۸ آبان تا ۴ آذر در همدان برگزار می شود، دیدار و گفت و گو کرد.

نصب نماد جشنواره بین المللی تئاتر کودک در محوطه تالار فجر همدان

مطالعه بیشتر...معاون هنری مدیرکل ارشاد همدان و مدیر اجرایی رئیس بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام کرد که نماد جشنواره در محوطه تالار فجر همدان نصب می شود.

پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان 12 آبان رونمایی می شود

مطالعه بیشتر...دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: پوستر جشنواره توسط یکی از هنرمندان کشورمان طراحی و برای نخستین بار شعار جشنواره نیز با عنوان «کودک و حقوق اجتماعی» در این پوستر گنجانده شده است.

تجمع عزاداران اربعین حسینی در میدان امام همدان

مطالعه بیشتر...همزمان با فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین‌(ع)، تجمع عزاداران اربعین حسینی در پیاده‌راه میدان امام (ره) همدان برگزار می‌شود.

هزینه 400 میلیون تومانی در همدان برای پذیرایی از زائران اربعین

مطالعه بیشتر...مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: امسال ۴۰۰ میلیون تومان از محل موقوفات استان همدان برای پذیرایی و ارائه خدمات به زوار کربلا در ایام اربعین حسینی هزینه خواهد شد.

42 هزار دانش‌آموز همدانی سفیر سلامت شدند

مطالعه بیشتر...معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان همدان از آموزش 42 هزار سفیر سلامت دانش آموزی در مدارس استان در سال جاری خبر داد.

نصب نماد جشنواره بین‌المللی تئاتر در پارک کودک همدان

مطالعه بیشتر...نشست هم اندیشی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و صدا و سیمای مرکز همدان درخصوص روند برگزاری بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار شد.