Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری

دستاوردهای حضور دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در ایران

مطالعه بیشتر...برگزاری چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری UNWTO و دبیرکل این سازمان در ایران دارای ۵ دستاورد از جمله بازنگری طرح جامع و ایجاد مرکز صنایع دستی و گردشگری بود.

ایران کشوری امن با مردمانی مهربان است

مطالعه بیشتر...

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: اعضای سازمان به مردم کشور خود خواهند گفت که ایران کشوری امن با مردمانی مهربان است.

گردشگری ارتباط مستفیم با پایین آمدن نرخ بیکاری دارد

مطالعه بیشتر...

استاندار همدان گفت: اگر نرخ بیکاری همدان در تابستان به 6.5 درصد رسیده و کمترین نرخ بیکاری کشور را دارد، به طور عمده ای به صنعت گردشگری ارتباط دارد.

مرکز صنایع دستی سازمان جهانی گردشگری در ایران ایجاد خواهد شد

مطالعه بیشتر...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مهمترین موضوع در اجلاس این است که بخش گردشگی و صنایع دستی سازمان جهانی تشکیل شود و مرکز آن ایران باشد و به زودی این بخش در ایران شکل خواهد گرفت.

پس از۴۰سال نوبت به همدان رسید

مطالعه بیشتر...همدان2018 که عنوان پایتختی کشورهای آسیایی را تا پایان سال‌جاری میلادی به خود اختصاص داده است  به جایی رسیده است که دبیرکل جدید سازمان جهانی جهانگردی در نخستین سفر خارجی خود پس از گرفتن این سمت و ۷۰ مهمان خارجی از ۳۰ کشور جهان همزمان با آغاز تحریم‌های یکجانبه آمریکا همدان را برای سفر انتخاب کرده‌اند. حالا خبر میرسد که  زوراب پولولیکاسویل نزدیک مرز ایران است.

همدان2018 کار خودش را کرد/ رشد 30 درصدی ورود گردشگران به همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه با وجود فراز و فرودها در کشور، گردشگری در همدان ۳۰ درصد رشد یافته است، گفت: این رشد حاصل رویداد جهانی همدان ۲۰۱۸ است و به نوعی از مهمترین دستاوردهای این رویداد رسانه‌ای شدن همدان و توسعه گردشگری است.

حضور نمایندگان 37 کشور در همدان قطعی شده است

مطالعه بیشتر...مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: از ۲۱ تا ۲۳ آبان شاهد حضور اعضای سازمان جهانی گردشگری خواهیم بود که تا کنون حضور "زوراب پولولیکاسویل" دبیرکل سازمان و اعضای هیئت رییسه در همدان قطعی شده است.

حضور نمایندگان 180 کشور در همدان/ 40 میهمان شاخص جهانی میهمان همدان می‌شوند

مطالعه بیشتر...معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بااشاره به برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان، گفت: میزبانی اجلاس جهانی گردشگری همدان را در سطح بین‌الملل معرفی می‌کند.

ساخت برج‌های دو قلو کنار عمارت تاریخی استان همدان متوقف شد

مطالعه بیشتر...رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از متوقف شدن ساخت برج‌های مسکونی دو قلو در جوار عمارت تاریخی واقع در استان همدان در پی اعتراض دوستداران آثار تاریخی و ثابت شدن تاریخی بودن این عمارت خبر داد.

با حضور معاون رئیس جمهور؛

جشنواره گردو، منبت و فرش تویسرکان آغاز به کار کرد

مطالعه بیشتر...با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری جشنواره گردو، منبت و فرش در تویسرکان افتتاح شد.

ثبت نام 60 شرکت اروپایی برای حضور در اجلاس جهانی گردشگری همدان

مطالعه بیشتر...مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از ثبت نام 60 شرکت اروپایی در اجلاس جهانی گردشگری در این استان خبر داد.

اسکان 378 هزار نفرروز میهمان فرهنگی در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش بیش از 378 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

پذیرش میهمانان فرهنگی در همدان به 309 هزار نفر روز رسید

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از 309 هزار نفر روز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.