Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم

دولت «روحانی» سقوط می‌کند؟

مطالعه بیشتر...عباس عبدی در گفتگو با روزنامه سازندگی، درباره عملکرد دولت روحانی گفت: اگر در ایران شرایطی وجود داشت که دولت ها به دلیل نرسیدن به برخی دستاوردها با خطر سقوط مواجه می شدند، خیلی خوب بود. یکی از مشکلات ما این است که چنین مسائلی تاثیری در بقا یا عدم بقای دولت ندارد. بنابراین فکر نمی کنم اتفاقی برای دولت آقای روحانی به دلیل این دو مسئله رخ دهد.

چند نفر در آزمون استخدامی دولت ثبت نام کردند؟

مطالعه بیشتر...مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره آمار ثبت نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ گفت: بیش از ۳۲۲ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دولت

مطالعه بیشتر...سازمان سنجش اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 97 پایان می‌یابد و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

جزئیات جدید درباره «تعطیلات زمستانی» مدارس

مطالعه بیشتر...وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: ما موافق تعطیلی دوهفته تعطیلات زمستانی‌ مدارس هستیم و‌ تلاش می‌کنیم آن را در سال جاری اجرایی کنیم.

زمان آغاز ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی دولت

مطالعه بیشتر...پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی برای جذب ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر برگزار می‌شود که ثبت‌نام آن از تاریخ ۲۳ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

وزیر بهداشت وارد همدان شد

مطالعه بیشتر...

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی قبل وارد همدان شد.

تکذیب ادعای عادل فردوسی پور درباره تماس از استانداری همدان

مطالعه بیشتر...اداره کل روابط عمومی استانداری همدان ادعای عادل فردوسی پور مبنی بر تماس از استانداری همدان با برنامه 90 درباره تیم پاس را تکذیب کرد.

اولین معاون فرماندار زن در استان همدان معرفی شد

مطالعه بیشتر...'نسرین کاویانی' به عنوان اولین معاون فرماندار زن در استان همدان به عنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان رزن معرفی شد.

دزدی سایت‌های اینترنتی از کاربران

مطالعه بیشتر...وزیر ارتباطات از دریافت گزارشی مبنی بر دزدی آشکار برخی سایت های اینترنتی و خبری از استفاده از CPU سیستم کاربران برای ارزکاوی مجازی خبر داد.

مراکز علمی – کاربردی دولتی منحل می شوند؟

مطالعه بیشتر...وزیر علوم با بیان اینکه انحلال مراکز علمی – کاربردی دولتی، دستور رئیس جمهور و لازم‌الاجراست، افزود: افت کیفیت آموزشی و کاهش دانشجویان این دانشگاه‌‎ها قابل‌ملاحظه بود.

معاون روحانی:

اصلاح طلبان از رییس جمهور انتظار رفتار اصلاح طلبی نداشته باشند

مطالعه بیشتر...

معاون رییس جمهور با بیان این‌که 26 میلیون نفر نیروی کار در کشور وجود دارد، گفت: طبق آخرین آمار تهیه شده در حال حاضر 23 میلیون نفر در مشاغل مختلف مشغول به فعالیت هستند.

احتمال گفت‌وگوی رئیس‌جمهور با مردم در هفته آینده

مطالعه بیشتر...

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: احتمال می دهیم واسط هفته آینده رئیس‌جمهور با مردم صحبت کند.

36 هزار زن سرپرست خانوار در همدان نیازمند حمایت هستند

مطالعه بیشتر...

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: 36 هزار زن سرپرست خانوار این استان نیاز به حمایت دارند که اشتغال مهمترین نیاز حمایتی آنها است.