Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم

حذف یارانه نقدی در استانها سلیقه‌ای نخواهد بود/دولت ضوابط را تعیین می‌کند

مطالعه بیشتر...رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه ضوابط و شاخص‌های تعیین‌شده برای تشخیص پردرآمدها باید از سوی دولت تصویب شود، گفت: تخصیص یارانه نقدی در استانها سلیقه‌ای نخواهد بود.

فرصت دوماهه استاندار همدان به مدیران

مطالعه بیشتر...استاندار همدان با بیان اینکه شرط اول حضور مدیران همدان در پست‎های مدیریتی کار جهادی است گفت: مدیران استان دو ماه فرصت دارند تا خود را با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی منطبق کنند در غیر این صورت جا به جا می‌شوند.

تقدیر رئیس جمهور از دانش‌آموز همدانی

مطالعه بیشتر...رییس جمهور کشورمان از دانش آموز استان همدان به عنوان نوجوان نمونه نمازی در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز تقدیر کرد.

بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

مطالعه بیشتر...وزیر نفت با بیان اینکه افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است، گفت: مرحله سوم فروش نفت در بورس پس از اینکه گزارش دو مرحله گذشته به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شود، صورت می‌گیرد و آن‌ها باید تصمیم بگیرند که پس از این چه اتفاقی رخ دهد.

انتصاب دو سرپرست در استانداری همدان

مطالعه بیشتر...مديرکل روابط عمومي استانداري همدان از انتصاب سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و اداره کل پدافندغيرعامل استانداري خبر داد.

سه مدیر استان همدان بازنشسته شدند

مطالعه بیشتر...معاون استاندار همدان، فرماندار همدان و مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری همدان بازنشسته شدند.

اگر خود را خادم مردم می‌دانیم باید فروتن باشیم

مطالعه بیشتر...استاندار همدان با تأکید بر اینکه ما اگر خود را خادم مردم می‌دانیم باید با اقامه نماز، تقویت روح و دوری از کبر در مقابل مردم با خشوع رفتار کنیم ابراز کرد: ازجمله ویژگی‌هایی که مدیران نظام اسلامی باید آن را کسب کنند تواضع و فروتنی در مقابل مردم است.

تعطیلات زمستانی مدارس منتفی شد

مطالعه بیشتر...وزیر آموزش و پرورش گفت: تعطیلات زمستانی برای امسال منتفی است.

کار ما اداره بیمارستان نیست

مطالعه بیشتر...وزیر بهداشت گفت: امیدوارم اداره بیمارستانها از تعهد وزارت بهداشت خارج شود و این یکی از آرزوهای من است؛ کار ما اداره بیمارستان نیست و در این زمینه باید شرکت‌هایی وجود داشته باشند تا به‌عنوان شرکت اقتصادی فعالیت کرده و خدمت ارائه دهند.

آغاز ثبت‌نام کارت سوخت المثنی از دوشنبه روی درگاه دولت همراه

مطالعه بیشتر...معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فراهم‌شدن ساختار مورد نظر برای صدور کارت سوخت و همچنین استفاده از ظرفیت کارت بانکی برای بخش سوخت خبر داد و اجرای این کار را از دوشنبه اعلام کرد.

وزیر کار تأکید کرد:

موفقیت همدان در کاهش بیکاری و افزایش اشتغال

مطالعه بیشتر...وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با قدرداني از خدمات محمدناصر نيکبخت استاندار سابق همدان بيان کرد: اين استان در مديريت و کاهش نرخ بيکاري موفق عمل کرده است.

آرامش و رونق اقتصادی در همدان ادامه خواهد داشت

مطالعه بیشتر...معاون اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان گفت: هیئت دولت با انتخاب سید سعید شاهرخی استاندار همدان فضا را برای ادامه مسیر آرامش، رونق اقتصادی و موفقیت استان فراهم کرد.

تمام تلاشم را برای خدمت به همدان کردم/ نمی دانم مردم رضایت دارند یا خیر

مطالعه بیشتر...استاندار سابق همدان گفت: خداوند می داند که من تمام تلاشم را برای خدمت به همدان انجام دادم اما نمی دانم خدا و مردم رضایت دارند یا خیر؟