Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث

تردد در گردنه اسدآباد با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

جانشین پلیس راه استان همدان گفت: تردد از گردنه های این استان به علت ریزش برف به کندی صورت می گیرد و رانندگان برای عبور از گردنه اسدآباد نیازمند استفاده از زنجیره چرخ هستند.

جریمه دو میلیاردی برای قاچاق گازوئیل در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه 2 میلیاردی برای قاچاق گازوئیل خبر داد.

توقیف موتور موتورسواران مزاحم و متخلف در همدان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: چند موتورسوار با حرکت گروهی در میادین و خیابان های شهر همدان و حرکات نمایشی و تک چرخ، برای مردم مزاحمت ایجاد می کردند که عوامل پلیس راهور وسیله نقلیه آنها را توقیف کرد.

سارق خودروهای لوکس در ملایر به دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان ملایراز دستگیری سارق لوازم و قطعات داخلی خودرو‌های لوکس و کشف ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

کشف سوله بزرگ تجهیزات پزشکی قاچاق در همدان

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کشف یک سوله بزرگ تجهیزات پزشکی و لوازم بهداشتی قاچاق توسط سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) خبر داد.

جریمه 5 میلیاردی قاچاقچی سوخت در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت پنج میلیارد ریالی قاچاقچی سوخت خبر داد.

سارقان مسلح در همدان به دام پلیس افتادند

معاون اجتماعی پلیس استان همدان از دستگیری سه نفر از سارقان همدان با تیراندازی پلیس خبر داد.

دستگیری 9 هزار و 685 توزیع‌کننده مواد مخدر در همدان

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان گفت: این مجموعه در ۹ ماهه سال جاری ۹ هزار و ۶۸۵ فرد مرتبط با موادمخدر از جمله قاچاقچی، تهیه و توزیع کننده و معتاد متجاهر و خرده فروش را دستگیر کرده است.

کشف 25 فقره سرقت در همدان

فرمانده انتظامی همدان از دستگیری 24 سارق و کشف 25 فقره سرقت در شهر همدان خبر داد.

درگیری پس از تصادف در همدان کشته داد

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: تصادف خسارتی بین یک دستگاه سواری و نیسان موجب درگیری بین راننده این ۲ وسیله نقلیه و در نهایت منجر به مرگ یکی از طرفین شد.

جان باختن 41 عابر پیاده در همدان

رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه مرگ عابران در جاده‌های استان در ۹ ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد افزایش داشته است گفت: در این مدت ۴۱ عابر جان خود را از دست دادند.

کاهش 24 درصدی کیف قاپی در همدان

فرمانده انتظامی شهرستان همدان، از کاهش ۲۴ درصدی کیف قاپی و کاهش ۱۷ درصدی سرقت داخل خودرو در یک ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

جراح متقلب در همدان به دام پلیس اقتاد

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: خانم آرایشگری که با معرفی خود به عنوان پزشک در همدان جراحی زیبایی انجام می‌داد شناسایی و بازداشت شد.