Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث

پلیس راهور همدان خواستار استفاده داوطلبان کنکور از خودروهای عمومی برای شرکت در آزمون شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: داوطلبان کنکور برای پیشگیری از بروز ترافیک و ازدحام بیش از حد در معابر شهری از ناوگان حمل و نقل عمومی برای حضور در حوزه های امتحانی و شرکت در آزمون سراسری استفاده کنند.

غرق شدن دو نفر در همدان در 24 ساعت گذشته

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی استان همدان گفت: دو نفر در ۲۴ ساعت گذشته به علت سقوط در داخل رودخانه و شنا در استخر دچار حادثه غرق شدگی شدند و جان باختند.

سوانح رانندگی همدان ۵۳۰ مجروح بر جا گذاشت

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: ۵۳۰ نفر سه ماهه نخست امسال در سوانح رانندگی درون شهری این شهرستان مجروح و هشت نفر نیز جان باختند.

شناسایی ۷۰ نقطه حادثه‌خیز در همدان/اصلاح ۲۷ نقطه

رئیس سابق پلیس راه استان همدان اعلام کرد: نقاط حادثه خیز و پرتصادف استان با همکاری و تعامل با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به تعداد ۷۰ نقطه شناسایی شد که ۲۷ نقطه اصلاح و سایر نقاط آشکارسازی و الزامات اولیه ایمنی انجام شده است.

سقوط از ارتفاع جان کارگر ساختمانی را در همدان گرفت

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: کارگر جوانی که هنگام کار(بُتن ریزی) ساختمانی در شهر همدان به علت سقوط از طبقه سوم دچار مصدومیت شده بود به رغم انتقال به بیمارستان و انجام کارهای مرتبط برای درمان، جان خود را از دست داد.

جریمه 230 موتور سوار متخلف در همدان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از جریمه ۲۳۰ موتورسوار متخلف از پنجشنبه گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت: تخلف این موتورسواران ورود به پیاده راه یا پارک کردن موتورسیکلت در این معابر است.

دستگیری قاتل فراری در ملایر

فرمانده انتظامی ملایر از شناسایی و دستگیری قاتل با تلاش موثر ماموران پلیس اطلاعات و آگاهی این شهرستان خبر داد.

تصادفات در همدان جان پنج نفر را گرفت

سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: پنج نفر در پنج سانحه جاده‌ای این استان از ابتدای هفته جاری تاکنون در محورهای ارتباطی استان جان باختند.

دستگیری ۲۹ سارق در همدان در سه روز

فرمانده انتظامی شهرستان همدان، از کشف 28 فقره سرقت و دستگیری 29 سارق در 3 روز گذشته خبر داد.

۴۱۱ موتور سوار متخلف در همدان اعمال قانون شدند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه طرح برخورد با موتورسواران متخلف از روز گذشته آغاز شده از اعمال قانون ۴۱۱ موتور سوار در این مدت خبر داد.

گازگرفتگی عامل مرگ 14 همدانی شد

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: آمار تلفات ناشی از مسمومیت با گاز منوکسید کربن در سال گذشته نسبت به سال ۱۳۹۹ در این استان ۶۵ درصد کاهش یافته است.

برق، جان ۱۹ همدانی را گرفت

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: ۱۹ نفر بر اثر برق گرفتگی سال گذشته جان خود را از دست دادند که نسبت به سال ۱۳۹۹ حدود ۱.۵ برابر افزایش داشته است.

توقیف ۱۱ خودرو در همدان به دلیل دور دور

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از توقیف ۱۱ خودرو در این شهرستان به دلیل دوردور خبر داد و گفت: طرح برخورد با دوردور خودروها (حرکات نمایشی) از شب گذشته در این شهرستان آغاز شده است.